Нещодавно учнівський та педагогічний колективи КЗ «Нововоронцовська районна дитяча музична школа» на Херсонщині врочисто відзначили 50-річчя школи. Цій пам’ятній події нововоронцовська райгазета «Вісті Нововоронцовщини» присвятила статті «Нововоронцовка – квітуча, рідна домівка особливо підростаючого покоління» та «Нововоронцовській музичній школі -50!» авторства директора школи Світлани БУРЕНОК та її заступника Олени СОЛОНЕЦЬ.

Увазі читачів пропонуємо розповідь про святкування високої ювілейної дати за участі викладачів, учнів, гостей та випускників музичної школи.

Своїми враженнями ділиться авторитетний директор Світлана Миколаївна БУРЕНОК: «Свято відбулося завдяки сумлінній праці та високій професійній підготовці педагогічного колективу нашої музичної школи та її обдарованих талантами учнів. Барвистий святковий концерт зворушив людські серця. Учасники велелюдного мистецького дійства відзначили високий професіоналізм викладачів школи та їхніх вихованців. Сценічною майстерністю й любов’ю до глядача порадували юні баяністи, вокалісти, гітаристи, бандуристи. Теперішні найобдарованіші природою юні музики й співаки в недалекому майбутньому можуть стати професійними майстрами сцени рідної України, заслуживши прихильність багатотисячних аудиторій».

Світлана Буренок тепло привітала зі золотим ювілеєм школи як педагогів та учнів, так і гостей. Серед відзначених дипломом-подякою дирекції школи за сумлінну працю викладач класу фортепіано з села Осокорівка Ірина Путіна.

Директор РДМШ Світлана БУРЕНОК вручає диплом-подяку викладачу класу фортепіано з с. Осокорівка Ірині ПУТІНІЙ.2018 р

Аналогічної відзнаки удостоєна викладач по класу фортепіано з села Дудчани Іванна Присташ. Усі,без винятку, наставники учнівської молоді отримали пам’ятні подарунки.

Тепло привітав колектив «кузні» юних талантів голова Нововоронцовської райради Михайло Михайлович Бідний. Він вручив Почесну грамоту Херсонської обласної ради директору КЗ «Нововоронцовська районна дитяча музична школа» Світлані Буренок,

Голова райради Михайло БІДНИЙ вручає Почесну грамоту Херсонської обласної ради директору районної дитячої музичної щколи Світлані БУРЕНОК.2018 р

а викладачам Олені Солонець,Інні Гринько, двом Оленам: Тетері та Смірновій – Почесну грамоту райради.

Теплі слова подяки й поваги педагогічному та учнівському колективам музичної школи адресував голова Нововоронцовської райдержадміністрації Василь Петрович Тітаренко. Почесної грамоти РДА удостоєні кращі з кращих педагогів Ірина Флягіна й Лілія Галушко.

За дорученням нововоронцовського селищного голови Володимира Володимировича Марчука, винуватців торжества та гостей віншувала секретар ради Людмила Олександрівна Мартиненко. Теплі слова та побажання пані Людмила підкріпила таким бажаним цінним подарунком музичній школі – портативним комп’ютером (ноутбуком)!.

До щирих привітань попередніх ораторів приєдналися завідуюча сектору культури РДА Людмила Миколаївна Ліновська, батьківський комітет та випускники минулих років.

Пані Людмила Ліновська не обійшла зворушливими побажаннями працюючим ветеранам досвідченим викладачам Світлані Зурковій та Миколі Ананку, вручивши їм дипломи-подяки та подарунки.

Директор дитячої музичної школи С.М.Буренок адресувала щирі слова вдячності людям, котрі не байдужі до розквіту юних обдаровань та надають безкорисливу спонсорську допомогу. Слід відзначити, з приходом Світлани Миколаївни у трудовий колектив, класи, актова зала – всі приміщення школи стали невпізнанними. В недалекому минулому про це могли лише мріяти. На моє прохання, пані Світлана розкриває «секрети» перетворення старого приміщення на сучасну школу мистецтв. Дуже важливо, серед наших співвітчизників є люди, котрі всім серцем уболівають за долю Української держави та підростаючого покоління.

- Серед них – депутат минулого скликання Верховної Ради України Микола Ілліч Дмитрук, - розвила думку автора Світлана Буренок. – Свято готували не один тиждень. У процесі виникло багато невирішених проблем. Завдяки спонсорській підтримці депутата українського парламенту минулої каденції Миколи Ілліча Дмитрука зроблено добротний ремонт усіх приміщень нашої школи. Десятиріччями не було водопостачання та санвузла. Микола Ілліч не відмахнувся й від цієї життєво важливої проблеми, а навпаки, не пошкодував власних коштів. До слова, він має музичну освіту, заслухаєшся, як чудово грає на баяні та акордеоні. Напевно,тому виявив бажання придбати недешевий музичний інструмент для дітей з нагоди святкування 50-річчя нашої музичної школи. Прикипівши душею до турбот талановитої юні, пан Микола надав фінансову допомогу для сучасного обрамлення святкування 50-річчя заснування музичної школи в Нововоронцовці. Нам дуже потрібен музичний інструмент, без якого не обійтися. Сподіваємося на фінансову підтримку великого друга нашого навчального закладу! Таким людям, як Микола Ілліч Дмитрук, місце у Верховній Раді України. У минулих роках, як народний депутат України, він зробив немало корисних справ для своїх виборців. Також заслуговують щирої подяки приватний підприємець Андрій Синьогуб, депутати районної ради Андрій Доценко та Дмитро Слівченко. Вони не обійшли турботою обдарованих діточок з нагоди відзначення ювілейної дати школи.

На концерті виступає дитячий хор. 2018 р.

Приємні хвилини дозвілля дарують баяністи, вихованці школи. 2018 р.

Микола ГУРЕПКО, член НСЖУ і НСПУ, журналіст Інформаційної агенції Всеукраїнського об’єднання «ЖУРНАЛІСТИ ПРОТИ КОРУПЦІЇ», м.Київ. Листопад 2018 р.

Додати коментар

     


Захисний код
Оновити

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter

СПОРТИВНІ ПОДІЇ

 АФІША

---------------------------------

ФУТБОЛ

Кубок закриття сезону Херсонської обласної федерації футболу

ФІНАЛ

СК Каховка  _:_  Хлібороб (с.Нижні Торгаї)

17.11. стадіон Олімпійський (Каховка) Поч.12.00

----------

Футзал. Чемпіонат України

ЕКСТРА-ЛІГА

17.11, субота Поч.14.00

Продексім (Херсон) _:_ ХІТ (Київ)

_______________

Друга ліга ПФЛ

перерва 

__________________

Чемпіонат України серед аматорів

перерва

Template Settings
Select color sample for all parameters
Red Green Blue Gray
Background Color
Text Color
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Scroll to top