Останнім часом під егідою одного з депутатів районної ради реалізовується проект по створенню приватної Нововоронцовської районної федерації футболу.

Я думаю, що той, хто не поважає Статут Херсонської Обласної Федерації Футболу, Федерації Футболу України, може собі уявити створення приватної федерації і вибирати зі своїх друзів, кого запрошувати, а кого - ні. Не маю сумнівів, що таке може статися.

Вважаю, що це - елемент тиску на офіційну (!) Громадську організацію "Нововоронцовська районнна федерація футболу". Адже серед функцій та завдань федерації не тільки проведення турнірів, а й організаційна робота з розбудови інфраструктури та матеріальної бази. І діяти потрібно на законодавчому рівні, згідно затвердженого Міністерством молоді та спорту України Положення про порядок організації і проведення офіційних спортивних змагань і навчально-тренувальних зборів та порядок матеріального забезпечення їх учасників. А це досить значна відповідальність.

Зараз дуже складна ситуація з проведенням змагань на аматорському рівні в зв’язку із занесенням футболістів до єдиної бази ФФУ та відтоком робочої сили за кордон. Ніхто не знає, що буде в майбутньому і я не буду здивований, якщо футбольні змагання не можливо буде проводити згідно вимог, бо просто не вистачатиме гравців.

У будь-якому випадку компроміс потрібно буде шукати, інакше бюджетні кошти на такі змагання використовувати буде неможливо.

В.С. БІЛАН, голова ГО " Нововоронцовська районня федерація футболу"

Додати коментар

     


Захисний код
Оновити

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter

СПОРТИВНІ ПОДІЇ

 АФІША

---------------------------------

ФУТБОЛ

Кубок закриття сезону Херсонської обласної федерації футболу

ФІНАЛ

СК Каховка  _:_  Хлібороб (с.Нижні Торгаї)

17.11. стадіон Олімпійський (Каховка) Поч.12.00

----------

Футзал. Чемпіонат України

ЕКСТРА-ЛІГА

17.11, субота Поч.14.00

Продексім (Херсон) _:_ ХІТ (Київ)

_______________

Друга ліга ПФЛ

перерва 

__________________

Чемпіонат України серед аматорів

перерва

Template Settings
Select color sample for all parameters
Red Green Blue Gray
Background Color
Text Color
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Scroll to top