Про децентралізацію в 2018 році та плани на 2019 повідомили у Центрі місцевого самоврядування Херсонської області. Про це йдеться на сторінці Центру у Фейсбук.

«За станом на кінець 2018 року на Херсонщині створено 30 об'єднаних територіальних громад, з яких в двох - Милівській та Шляхівській ОТГ Бериславського району у зв'язку з введенням воєнного стану так і не проведені перші вибори. Є надія що хоча б наприкінці березня вони все ж таки відбудуться, шлях до ОТГ в цих громадах був досить нелегкий.

Створено першу громаду на базі міста обласного значення Нова Каховка, яке приєднало Дніпрянську селищну раду і в перспективі, скоріш за все приєднає Райську селищну раду. Дуже хочеться вірити, що цей досвід перший, але не останній і в 2019 році Каховська та Херсонська міські ради замисляться над створенням ОТГ.

Маємо декілька невирішених питань з минулого року. До цього часу не затверджено Перспективний план формування територій громад Херсонської області зі 100% територій, що дивно для Херсонщини, адже саме з плануванням об'єднання з 2015 року все було добре. Не підтримано об'єднання ще однієї громади на базі міста обласного значення - Голої Пристані, яке приєднує Старозбур'ївську сільську раду Голопристанського району. Вже майже два роки не призначено перші вибори у м.Таврійську, яке бореться за своє право створити єдину громаду з Кам'янською сільською радою Каховського району.

7 районів Херсонської області досі залишаються без жодної ОТГ - Генічеський, Новотроїцький, Нововоронцовський, Верхньорогачицький, Нижньосірогозький, Скадовський, Великолепетиський. Є "точки активності" в кількох сільських радах цих районів - Новомиколаївська та Лазурненська селищна Скадовського району, Громівська та Чкалівська Новотроїцького району, Вербівська Нижньосірогозького району, Малолепетиська Великолепетиського району, Нововоронцовська селищна у Нововоронцовському району.

Звісно, було б несправедливо не сказати нічого про вже створені та діючі наші ОТГ та їх досягнення. Інфраструктурна субвенція використана на 98,1%, кращий показник від минулого року, тож поступово вчимося готувати заявки та використовувати кошти вірно. Більшість громад продовжують доводити до ладу заклади соціальної сфери та знаходяться у стані постійного пошуку кваліфікованих кадрів - і знаходять!», - йдеться в повідомленні.

Джерело: ksza.ks.ua

Додати коментар

     


Захисний код
Оновити

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter

СПОРТИВНІ ПОДІЇ

 АФІША

ФУТЗАЛ

--------------------------------

Чемпіонат України

ЕКСТРА-ЛІГА

12.01.2019р., субота

Поч. завершено

Титан (Покровське) 3:6 Продексім (Херсон) 

-------------

26.01.2019р., субота

Поч.

Кардинал-Рівне _:_ Продексім

-------------------------------

КУБОК УКРАЇНИ 2018/2019

19.01.2019р., субота , 1й матч

---

Продексім  6:1 Інбев/НПУ

02.02.2019р. 2й матч-відповідь

Інбев\НПУ  _:_ Продексім

---------------------------------

ДРУГА ЛІГА

Група 5

16.01.2019, середа

Продексім-2 (Херсон) 10:1  Б.Е.Д.А (Миколаїв)

Поч.заверш  

 

Template Settings
Select color sample for all parameters
Red Green Blue Gray
Background Color
Text Color
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Scroll to top