Наказом МВС України від 15.04.2016 № 313, зареєстрованого Міністерством юстиції України 29.04.2016 за № 666/28796 затверджено Правила відбору та прийому на навчання до юридичного ліцею імені Ярослава Кондратьєва Національної академії внутрішніх справ, якими суттєво розширено перелік категорій вступників до юридичного ліцею дітей громадян України, які закінчили у рік вступу 9-й клас загальноосвітнього навчального закладу та мають базову загальну середню освіту, а саме:
Діти, батьки яких:
– колишні працівники органів внутрішніх справ, поліцейські, військовослужбовці Національної гвардії України, військовослужбовці, особи рядового та начальницького складу центральних органів виконавчої влади, діяльність яких спрямовується та координується Кабінетом Міністрів України через Міністра внутрішніх справ України,
– загинули, стали інвалідами І групи чи визнані у встановленому законодавством порядку особами безвісно відсутніми при виконанні службових обов’язків, пов’язаних із безпосередньою участю у забезпеченні охорони прав і свобод людини, інтересів суспільства і держави, протидії злочинності, підтримання публічної безпеки і порядку, або померли в результаті отриманих поранень чи травм, пов’язаних із безпосередньою участю у забезпеченні охорони прав і свобод людини, інтересів суспільства і держави, протидії злочинності, підтримання публічної безпеки і порядку, ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, а також стали інвалідами І групи внаслідок захворювань чи каліцтва, отриманих при виконанні службових обов’язків.
2. Діти, батьки (один з батьків) яких загинули під час участі в антитерористичній операції, захищаючи незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, або померли внаслідок поранення, контузії чи каліцтва, одержаних у районах проведення антитерористичної операції, чи стали інвалідами І групи, захищаючи незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України під час антитерористичної операції, забезпеченні її проведення.
3. Діти-сироти та діти, які залишилися без піклування батьків, із сімей колишніх працівників органів внутрішніх справ, поліцейських, військовослужбовців Національної гвардії України, військовослужбовців, осіб рядового та начальницького складу центральних органів виконавчої влади, діяльність яких спрямовується та координується Кабінетом Міністрів України через Міністра внутрішніх справ України.
4. Діти колишніх працівників органів внутрішніх справ, поліцейських, військовослужбовців Національної гвардії України, військовослужбовців, осіб рядового та начальницького складу центральних органів виконавчої влади, діяльність яких спрямовується та координується Кабінетом Міністрів України через Міністра внутрішніх справ України, які загинули, померли чи стали інвалідами при виконанні службових обов’язків (у тому числі інвалідність яких пов’язана з участю у ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській атомній електростанції).
5. Діти колишніх працівників органів внутрішніх справ, поліцейських, військовослужбовців Національної гвардії України, військовослужбовців, осіб рядового та начальницького складу центральних органів виконавчої влади, діяльність яких спрямовується та координується Кабінетом Міністрів України через Міністра внутрішніх справ України, які загинули, померли чи стали інвалідами за обставин, не пов’язаних із виконанням службових обов’язків.
6. Діти, батьки яких захищали незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України та брали безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення, яким надане таке право Указом Президента України від 29 жовтня 2014 року № 835 ,,Про невідкладні заходи щодо забезпечення додаткових соціальних гарантій окремим категоріям громадян”.
7. Діти пенсіонерів органів внутрішніх справ, Національної поліції України, пенсіонерів з числа військовослужбовців Національної гвардії України, військовослужбовців, осіб рядового та начальницького складу центральних органів виконавчої влади, діяльність яких спрямовується та координується Кабінетом Міністрів України через Міністра внутрішніх справ України, які загинули, померли чи стали інвалідами.
8. Діти, у яких один із батьків є поліцейським та має вислугу в календарному обчисленні 20 років і більше; діти, у яких один із батьків є громадянином, звільненим з поліції за віком, за станом здоров’я чи у зв’язку із скороченням штату або проведенням організаційних заходів, вислуга років у календарному обчисленні якого становить 20 років і більше.
9. Діти, у яких один із батьків є поліцейським, який став інвалідом унаслідок захворювання, пов’язаного з проходженням служби; за наявності вакантних місць та за умови, якщо середній бал свідоцтва про базову загальну середню освіту не нижче 9 балів за 12-бальною шкалою оцінювання:
- діти-сироти та діти, які залишилися без піклування батьків (за винятком осіб, зазначених у абзаці 4 цього розділу), за рекомендацією обласних, Київської та Севастопольської міських та районних, районних у містах Києві та Севастополі державних адміністрацій, центральних органів виконавчої влади, інших установ та організацій;
- діти поліцейських, військовослужбовців Національної гвардії України, військовослужбовців, осіб рядового та начальницького складу центральних органів виконавчої влади, діяльність яких спрямовується та координується Кабінетом Міністрів України через Міністра внутрішніх справ України, а також діти пенсіонерів з їх числа та діти пенсіонерів органів внутрішніх справ.
Враховуючи викладене
ВИМАГАЮ:
1. Терміново активізувати роз’яснювальну роботу серед поліцейських, колишніх працівників та пенсіонерів органів внутрішніх справ (поліції), які мають дітей відповідного віку і в подальшому бажають продовжити сімейну династію, а також відповідні профорієнтаційні заходи.
2. Про проведену роботу та кількість дітей, які виявили бажання навчатися в ліцеї імені Ярослава Кондратьєва Національної академії внутрішніх справ, письмово доповісти керівництву УКЗ ГУНП до 01.06.2016.
Попереджую про персональну відповідальність за невиконання визначених заходів.
Телефон для довідок: (0552) 459-198.

Додати коментар

     


Захисний код
Оновити

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter

СПОРТИВНІ ПОДІЇ

 АФІША

---------------------------------

ФУТБОЛ

Кубок закриття сезону Херсонської обласної федерації футболу

"Кронау" Високопілля  +:- СК"Воронцовка-Нова"

20 жовтня, субота Поч.13.00

стадіон "Центральний" Високопілля

Чемпіонат області (пропущений матч 12 туру)

Дружба (Новомиколаївка) +:- ФК Скадовськ

21 жовтня, неділя Поч.13.00

----------

Футзал. Чемпіонат України

ЕКСТРА-ЛІГА

АРПІ (Запоріжжя) 3:3 Продексім (Херсон)

21 жовтня, неділя Поч. 13.00

Кубок ліги

Епіцентр К Авангард _:_  Продексім

27 жовтня, субота 

_______________

Обласна першість ДЮФЛ

21 жовтня (неділя)

U -16

"Продексім" ДЮСШ Нововоронцовка - "Колос"Каховський р-н

перенесено

U -14

"Продексім" ДЮСШ Нововоронцовка 9:2 "Вікторія" Генічеськ

Поч.12.00

---------------------------

Друга ліга ПФЛ

 п'ятниця, 19.10

"Таврія" Сімферополь 2:0 "Миколаїв-2

Поч. 15.00

субота, 20.10

"Реал Фарма" 1:2 "Кристал" Херсон 

Поч. 15.00

"Гірник" 2:2  "Енергія"

Поч. 15.00

неділя, 21.10

"Металург" Запоріжжя 0:1 "Мир" 

Поч. 18.30

__________________

Чемпіонат України серед аматорів

Група 3, 12 тур

субота, 20.10

Дружба (Новомиколаївка) 1:0  Скорук (Томаківка)

Поч.14.00 стадіон "Гірник" (Кривий Ріг)

Таврія (Новотроїцьке) 0:1 ВПК-Агро (Шевченківка)

Поч.14.00, стадіон "Старт"ім.Пуляєва (Новотроїцьке)

неділя, 21.10

ФК Кривий Ріг 2:1  Колос (Асканія-Нова) 

Поч.14.00, стадіон "Будівельник" (Кривий Ріг)

СК Каховка  1:1  Яруд (Маріуполь)

Поч.15.00, стадіон "Олімпійський" (Каховка)

________________________________

 

Template Settings
Select color sample for all parameters
Red Green Blue Gray
Background Color
Text Color
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Scroll to top