Відкрита першість Нововоронцовського району

IІI тур

28 травня , субота

ФК "Придніпровець" (Новоолександрівка) -   "Дружба-2" (Новомиколаївка)  -  2:1

"Колос"   _ : _  ФК "Золота Балка"  - перенесений за згодою команд

"Дніпро" (Михайлівка)  -  ФК "Біляївка" (Біляївка)  -  3:1

29 травня , неділя

"АФК" Архангельське (Архангельське) - ФК "Славутич" (Гаврилівка)  -  +:- 

"Маяк" (Хрещенівка)   - "Ентузіаст" (Нововоронцовка) - 1:6 

 СК "Сокіл" (Дудчани)  - "Піонер" (Любимівка)  -  2:6

"Скіф-Таврія"(Мар'янське)  -  "Осокори-Продексім" (Осокорівка)  - 2:0

 

Чемпіонат Херсонської області

          

ІІІ тур

28 травня (субота)

«Вікторія» (Чорнянка)  -  «Дніпро» (Каховка)  - 2:1                                         

«Дружба» (Новомиколаївка)  -    СК«Чорнянка – Агроспорт» (Чорнянка)  - 2:1  

01 червня (середа) 

«Авангард»(Каховка) -  «Колос» (Чорнобаївка)     -  _  : _              

«Ентузіаст» (Нововоронцовка) - «Колос» (Хлібодарівка)  - ПЕРЕНЕСЕНИЙ  гостями на інший термін 

 

Чемпіонат України серед аматорів

 VI тур

28 травня (субота)

"Таврія-Скіф" (Роздол, Запорізька обл..)  -  "Авангард" (Каховка) -  3:0

Відкрита першість Нововоронцовського району

II тур

ФК "Біляївка" (Біляївка)  5:3  "Маяк" (Хрещенівка)

ФК "Золота Балка" (Золота Балка) 1:5  "Дніпро" (Михайлівка)

ФК "Славутич" (Гаврилівка)  1:5  "Колос" (Нововоскресенське)

21.05, 16:00. Субота


"Ентузіаст" (Нововоронцовка)  5:2  ФК "Придніпровець" (Новоолександрівка)

"Дружба-2" (Високопільський р-н) 4:1 СК "Сокіл" (Дудчани)

ФК "Піонер" (Любимівка) 1:3 "Марянське" (Апостоловський р-н)

"Осокори-Продексім" (Осокорівка)  2:3 "АФК" (Архангельське)

22.05, 16:00. Неділя


Чемпіонат Херсонської області

ФК "Чорнянка-Агроспорт" (Чорнянка)  3:2  "Ентузіаст" (Нововоронцовка)

ФК "Колос" (Чорнобаївка) 0:2 "Вікторія" (Бехтери)

ФК "Дніпро" (Каховка) 1:2 "Дружба" (Новомиколаївка)

ФК "" (_) – "_" (_)

22.05, 16:00. _


Чемпіонат України серед аматорів

ФК "Колос" (Хлібодарівка)  1:2  "Металург" (Запоріжжя)

ФК "" (_) – "_" (_)

22.05, 16:00. _

15 квітня 2016 року о 12.00 в приміщенні районної ради відбудеться нарада представників команд учасниць районних змагань, заявка команд і жеребкування розіграшу Кубку Нововоронцовського району з футболу 2016 .

Комітет з проведення змагань

Чемпіонат Херсонської області з футболу

14 травня 2016 року

"Ентузіаст" (Нововоронцовка)  0-10   "Дружба" (Новомиколаївка)

стадіон "Колос"  Нововоронцовка                        початок - в 17.00

"Вікторія" (Бехтери)  1 : 0 "Колос" (Хлібодарівка)

стадіон с.Бехтери                        початок в 17.00

"Авнгард" (Каховка)  0 : 1  СК "Чорнянка-Агроспорт" (Чорнянка)

стадіон "Авангард"                          початок в 17.00

"Колос" (Чорнобаївка)  0 : 2  "Дніпро" (Каховка)

стадіон с.Чорнобаївка                     початок в 17.00

________________________________________________________________ 

Розклад матчів 1 туру Чемпіонату Нововоронцовського району з футболу

14-15 травня 2016 

  1. ФК "Придніпровець"  6 : 3  "Піонер" Любимівка

14 травня (субота)                 початок - в 16.00

  1. "Сокіл" Дудчани  _  :  _  "Ентузіаст" Нововоронцовка

Дата уточнюється                 початок - в 16.00

  1. "Дніпро" Михайлівка  8 : 2  ""Славутич" Гаврилівка

14 травня (субота)                 початок - в 16.00

  1. "Маяк" Хрещенівка 1:  3  ФК "Золота Балка"

15 травня (неділя)                 початок - в 16.00

  1. ФК "Біляївка" 3 : 0  "Дружба-2" Новомиколаївка (Високопільський район)

15 травня (неділя)                  початок - в 16.00

  1. "АФК" Архангельське  _ : _  "Колос" Нововоскресенське

Дата: уточнюється                  початок - в 16.00

  1. Марянське - вихідний

 УВАГА! можливі зміни

попередній розклад матчів 2 туру

 21 травня 2016, субота 

16:00 «ФК "Біляївка" (Біляївка)» — «"Маяк" (Хрещенівка)»
16:00 «ФК "Золота Балка" (Золота Балка)» — «"Дніпро" (Михайлівка)»
16:00 «"Піонер" (Любимівка)» — «Марянське (Апостоловський р.)»
16:00 «"Славутич" (Гаврилівка)» — «"Колос" (Нововоскресенське)»
22 травня 2016, неділя
16:00 «"Ентузіаст" (Нововоронцовка)» — «ФК "Придніпровець" (Новоолександрівка)»
16:00 «"Дружба-2"(Високопільський р.)» — «СК "Сокіл" (Дудчани)»

СПОРТИВНІ ПОДІЇ

 АФІША

ФУТЗАЛ

--------------------------------

Чемпіонат України

ЕКСТРА-ЛІГА

15.12, субота

 Поч. 12.00

Епіценр К Авангард (Одеса) _:_ Продексім (Херсон)

--------------------------------

 

 

Template Settings
Select color sample for all parameters
Red Green Blue Gray
Background Color
Text Color
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Scroll to top