6 ТУР
26 травня 2018, субота

15:00 “Кронау” Високопілля – ФСК “Скадовськ”
(Стадіон “Центральний” Високопілля) 1:2 (1:1)

15:00 СК “Чорнянка-Агроспорт” – CК “Каховка”
(Стадіон “Колос” Чорнянка) 0:1 (0:0)

17:00 “Таврія” Новотроїцьке – «Ентузіаст» Нововоронцовка
(Стадіон “Кам’янський” с. Кам’янка) 4:1 (2:0)

30 травня 2018 року, середа

"Колос" Асканія-Нова  "Дружба" Новомиколаївка  - 2:2

Турнірна таблиця станом на 01 червня

Club MP W D L GF/GA +/- Pts
1 "Таврія" Новотроїцьке 6 4 1 1 11-4 7 13
2 «Колос» ОТГ Асканія-Нова 6 3 1 2 12-10 2 10
3 CК "Каховка" 3 3 0 0 10-1 9 9
4 СК "Чорнянка-Агроспорт" 6 2 3 1 6-2 4 9
5 «Ентузіаст» Нововоронцовка 5 2 0 3 5-14 -9 6
6 "Дружба" Новомиколаївка 4 1 2 1 6-7 -1 5
7 ФСК "Скадовськ" 5 1 1 3 6-10 -4 4
8 "Кронау" Високопілля 5 0 0 5 3-11 -8 0

Додати коментар

     


Захисний код
Оновити

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter

СПОРТИВНІ ПОДІЇ

 АФІША

---------------------------------

ФУТБОЛ

Кубок закриття сезону Херсонської обласної федерації футболу

"Кронау" Високопілля  +:- СК"Воронцовка-Нова"

20 жовтня, субота Поч.13.00

стадіон "Центральний" Високопілля

Чемпіонат області (пропущений матч 12 туру)

Дружба (Новомиколаївка) +:- ФК Скадовськ

21 жовтня, неділя Поч.13.00

----------

Футзал. Чемпіонат України

ЕКСТРА-ЛІГА

АРПІ (Запоріжжя) 3:3 Продексім (Херсон)

21 жовтня, неділя Поч. 13.00

Кубок ліги

Епіцентр К Авангард _:_  Продексім

27 жовтня, субота 

_______________

Обласна першість ДЮФЛ

21 жовтня (неділя)

U -16

"Продексім" ДЮСШ Нововоронцовка - "Колос"Каховський р-н

перенесено

U -14

"Продексім" ДЮСШ Нововоронцовка 9:2 "Вікторія" Генічеськ

Поч.12.00

---------------------------

Друга ліга ПФЛ

 п'ятниця, 19.10

"Таврія" Сімферополь 2:0 "Миколаїв-2

Поч. 15.00

субота, 20.10

"Реал Фарма" 1:2 "Кристал" Херсон 

Поч. 15.00

"Гірник" 2:2  "Енергія"

Поч. 15.00

неділя, 21.10

"Металург" Запоріжжя 0:1 "Мир" 

Поч. 18.30

__________________

Чемпіонат України серед аматорів

Група 3, 12 тур

субота, 20.10

Дружба (Новомиколаївка) 1:0  Скорук (Томаківка)

Поч.14.00 стадіон "Гірник" (Кривий Ріг)

Таврія (Новотроїцьке) 0:1 ВПК-Агро (Шевченківка)

Поч.14.00, стадіон "Старт"ім.Пуляєва (Новотроїцьке)

неділя, 21.10

ФК Кривий Ріг 2:1  Колос (Асканія-Нова) 

Поч.14.00, стадіон "Будівельник" (Кривий Ріг)

СК Каховка  1:1  Яруд (Маріуполь)

Поч.15.00, стадіон "Олімпійський" (Каховка)

________________________________

 

Template Settings
Select color sample for all parameters
Red Green Blue Gray
Background Color
Text Color
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Scroll to top