Із 20-го по 26 серпня під патронатом Федерації футболу України спільно з Федерацією АР Крим та Херсонською обласною федерацією футболу на Херсонщині проходитиме традиційний всеукраїнський турнір із футболу «Крим — це Україна» серед команд, сформованих з юнаків 2003 року народження.

Цього року участь у змаганнях братимуть вісім команд — із Києва, Миколаєва, Харкова, Одеси, Володимира-Волинського, Херсона, Маріуполя та Дніпра.

Згідно з жеребкуванням, яке проводив перший віце-президент ФФУ Олег Протасов, команди розділили на дві групи. У квартеті «А» змагатимуться: ДЮСШ-11 «Чорноморець» (Одеса), УФК «Олімпік» (Харків), ВУФК «Торпедо» (Миколаїв), СДЮШОР «Кристал» (Херсон). У групі «Б» гратимуть: СК «Азовсталь» (Маріуполь), «Динамо» (Київ), «Дніпро» (Дніпро), ФК «BRW-ВІК» (Володимир-Волинський).

Матчі проходитимуть із 20-го по 26 серпня в Херсоні на стадіоні «Кристал» та в Чулаківці Голопристанського району на стадіоні «Вікторія».

Календар матчів

1-й тур. 20.08.2018
Група «А»
УФК «Олімпік» (Харків) — ВУФК «Торпедо» (Миколаїв). Стадіон «Кристал» (Херсон). 16.00

СДЮШОР «Кристал» (Херсон) — ДЮСШ-11 «Чорноморець» (Одеса). Стадіон «Кристал» (Херсон). 18.00

Група «Б»
ФК «Динамо» (Київ) — ФК «Дніпро» (Дніпро). Стадіон «Вікторія» (смт Чулаковка). 16.00

ФК «BRW-ВІК» (Володимир-Волинський) — СК «Азовсталь» (Маріуполь). Стадіон «Вікторія» (смт Чулаковка). 18.00

2-й тур. 21.08.2018
Група «А»
ВУФК «Торпедо» (Миколаїв) — СДЮШОР «Кристал» (Херсон). Стадіон «Кристал» (Херсон). 16.00

ДЮСШ-11 «Чорноморець» (Одеса) — УФК «Олімпік» (Харків). Стадіон «Кристал» (Херсон). 18.00

Група «Б»
ФК «Дніпро» (Дніпро) — ФК «BRW-ВІК» (Володимир-Волинський). Стадіон «Вікторія» (смт Чулаковка). 16.00

СК «Азовсталь» (Маріуполь) — ФК «Динамо» (Київ). Стадіон «Вікторія» (смт Чулаковка). 18.00

3-й тур. 22.08.2018
Група «А»
СДЮШОР «Кристал» (Херсон) — УФК «Олімпік» (Харків). Стадіон «Кристал» (Херсон). 16.00

ДЮСШ-11 «Чорноморець» (Одеса) — ВУФК «Торпедо» (Миколаїв). Стадіон «Кристал» (Херсон). 18.00

Группа «Б»
ФК «BRW-ВІК» (Володимир-Волинський) — ФК «Динамо» (Київ). Стадіон «Вікторія» (смт Чулаковка). 16.00

СК «Азовсталь» (Маріуполь) — ФК «Дніпро» (Дніпро). Стадіон «Вікторія» (смт Чулаковка). 18.00

Матчі за 5-е та 7-е місця. 23.08.2018
4-е місце групи «А» — 4-е місце групи «Б» (матч за 7-е місце). Стадіон «Вікторія» (смт Чулаковка). 10.00

3-є місце групи «А» — 3-є місце групи «Б» (матч за 5-е місце). Стадіон «Вікторія» (смт Чулаковка). 12.00

1/2 фіналу. 24.08.2018
1-е місце групи «А» — 2-е місце групи «Б». Стадіон «Вікторія» (смт Чулаковка). 16.00

2-е місце групи «А» — 1-е місце групи «Б». Стадіон «Вікторія» (смт Чулаковка). 18.00

Матч за 3-є місце. 26.08.2018
Команди, що програли у півфіналах. Стадіон «Кристал» (Херсон). 15.00

Фінал. 26.08.2018
Команди, що перемогли у півфіналах. Стадіон «Кристал» (Херсон). 17.00

По завершенні фінального матчу відбудеться офіційна церемонія нагородження переможців і призерів та закриття турніру.

Інформація з сайту:  Херсонська обласна федерація футболу

Додати коментар

     


Захисний код
Оновити

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter

СПОРТИВНІ ПОДІЇ

 АФІША

ФУТБОЛ

Чемпіонат області

2 коло 8 тур

19 серпня(неділя)

"Ентузіаст" 0 : 2 "Таврія" Новортоїцьке

Поч. 17.00

--------------

18 серпня(субота) гра 12 туру

"Кронау"  5 : 1  СК "Чорнянка-Агроспорт"

22 серпня(середа)

"Кронау"  _ : _  СК "Каховка"

_______________

Друга ліга ПФЛ

четвер 16.08

Миколаїв - 2   0:0 "Таврія" Сімферополь

п'ятниця 17.08

"Кристал" Х    2:1  "Реал Фарма" О

субота 17.08

"Мир" Горн.   2:1  "Металург" З  

"Енергія" НК  2:0  "Гірник" КР

__________________

Чемпіонат України серед аматорів

Група 3, 3 тур

субота 18.08

"Колос" Асканія Нова  0:1 "Таврія" Новотроїцьке

неділя 19.08

СК "Каховка"  3:2   "Дружба" Новомиколаївка

 

 

 

 

Template Settings
Select color sample for all parameters
Red Green Blue Gray
Background Color
Text Color
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Scroll to top