Бомбардири: Команда І Г (п)
1 Коломоєць Михайло ВПК-Агро   3
2 Пуляєв Сергій Таврія   3
3 Алексанов Сергій ВПК-Агро   2
4 Будняк Іван ФК Дніпро   2
5 Донгаузер Микита ВПК-Агро   2
6 Комягін Юрій Таврія   2
7 Лівінський Роман СК Каховка   2
8 Ломака Сергій Мотор   2
9 Молодожон Микита Мотор   2
10 Назаренко Сергій ФК Дніпро   2
11 Шинкаренко Владислав ФК Дніпро   2
  Дискваліфіковані: Команда Дата
1 Клюс Анатолій Яруд 8.09.2018
2 Корсун Володимир (президент) ВПК-Агро 8.09.2018
3 Оліщук Володимир (віце-президент) Колос 9.09.2018

Просимо команди уважно слідкувати за обліком дисциплінарних санкцій. Згідно з п. 1 Статті 40 регламенту змагань відповідальність за даний облік покладається на команди.

ПЕРШЕ КОЛО

1 ТУР

4.08 (субота) ВПК-Агро – Таврія

2:3 (1:2)

4.08 (субота) ФК Дніпро – Мотор

1:2 (0:1)

4.08 (субота) Колос – ФК Кривий Ріг

1:1 (1:0)

5.08 (неділя) Скорук – Дружба

2:0 (1:0)

5.08 (неділя) Яруд – СК Каховка

1:1 (0:1)

11.11 (неділя) Кобра – Перемога  

2 ТУР

11.08 (субота) Дружба – Яруд

2:0 (0:0)

11.08 (субота) ФК Кривий Ріг – Скорук

0:1 (0:0)

11.08 (субота) Мотор – Колос

2:1 (1:0)

11.08 (субота) Таврія – ФК Дніпро

3:1 (2:0)

12.08 (неділя) Перемога – СК Каховка

0:0

12.08 (неділя) Кобра – ВПК-Агро

0:7 (0:3)

3 ТУР

18.08 (субота) ВПК-Агро – Перемога

2:1 (1:0)

18.08 (субота) ФК Дніпро – Кобра

5:3 (2:2)

18.08 (субота) Колос – Таврія

0:1 (0:0)

18.08 (субота) Скорук – Мотор

0:2 (0:1)

19.08 (неділя) Яруд – ФК Кривий Ріг

0:1 (0:0)

19.08 (неділя) СК Каховка – Дружба

3:2 (1:2)

4 ТУР

24.08 (п’ятниця) Колос – Кобра

5:1 (3:1)

25.08 (субота) ФК Кривий Ріг – СК Каховка

0:4 (0:4)

25.08 (субота) Мотор – Яруд

0:0

25.08 (субота) Таврія – Скорук

1:1 (1:0)

25.08 (субота) ВПК-Агро – ФК Дніпро

3:0 (2:0)

26.08 (неділя) Перемога – Дружба

3:0 (1:0)

5 ТУР

1.09. (субота) ФК Дніпро – Перемога

0:0

1.09. (субота) Колос – ВПК-Агро

1:2 (0:1)

1.09. (субота) Скорук – Кобра

3:0 (2:0)

1.09. (субота) Дружба – ФК Кривий Ріг

2:2 (1:1)

2.09 (неділя) Яруд – Таврія

0:1 (0:1)

2.09 (неділя) СК Каховка – Мотор

2:2 (0:1)

6 ТУР

8.09 (субота) Мотор – Дружба

1:1 (0:1)

8.09 (субота) Таврія – СК Каховка

3:0 (0:0)

8.09 (субота) ВПК-Агро – Скорук

1:1 (0:0)

8.09 (субота) Яруд – Кобра Матч перенесено
9.09 (неділя) ФК Дніпро – Колос

2:1 (1:0)

9.09 (неділя) ФК Кривий Ріг – Перемога

1:1 (0:0)

7 ТУР

15.09 (субота) Колос – Перемога  
15.09 (субота) Скорук – ФК Дніпро  
15.09 (субота) Дружба – Таврія  
15.09 (субота) ФК Кривий Ріг – Мотор  
16.09 (неділя) Яруд – ВПК-Агро  
16.09 (неділя) СК Каховка – Кобра  

8 ТУР

   
22.09 (субота) Таврія – ФК Кривий Ріг  
22.09 (субота) Кобра – Дружба  
22.09 (субота) ВПК-Агро – СК Каховка  
22.09 (субота) Колос – Скорук  
23.09 (неділя) Перемога – Мотор  
23.09 (неділя) Яруд – ФК Дніпро  

9 тур

   
29.09 (субота) Скорук – Перемога  
29.09 (субота) Дружба – ВПК-Агро  
29.09 (субота) ФК Кривий Ріг – Кобра  
29.09 (субота) Мотор – Таврія  
30.09 (неділя) Яруд – Колос  
30.09 (неділя) СК Каховка – ФК Дніпро  

10 ТУР

6.10 (субота) Кобра – Мотор  
6.10 (субота) ВПК-Агро – ФК Кривий Ріг  
6.10 (субота) ФК Дніпро – Дружба  
6.10 (субота) Колос – СК Каховка  
6.10 (субота) Скорук – Яруд  
7.10 (неділя) Перемога – Таврія  

11 ТУР

   
13.10 (субота) Дружба – Колос  
13.10 (субота) ФК Кривий Ріг – ФК Дніпро  
13.10 (субота) Мотор – ВПК-Агро  
13.10 (субота) Таврія – Кобра  
14.10 (неділя) Яруд – Перемога  
14.10 (неділя) СК Каховка – Скорук  

ДРУГЕ КОЛО. 2018 р.

12 тур

   
20.10 (субота) Таврія – ВПК-Агро  
20.10 (субота) Мотор – ФК Дніпро  
20.10 (субота) ФК Кривий Ріг – Колос  
20.10 (субота) Дружба – Скорук  
21.10. (неділя) Перемога – Кобра  
21.10. (неділя) СК Каховка – Яруд  

13 ТУР

27.10 (субота) Скорук – ФК Кривий Ріг  
27.10 (субота) Колос – Мотор  
27.10 (субота) ВПК-Агро – Кобра  
28.10 (неділя) СК Каховка – Перемога  
28.10 (неділя) Яруд – Дружба  
28.10 (неділя) ФК Дніпро – Таврія  

14 ТУР

3.11 (субота) Кобра – ФК Дніпро  
3.11 (субота) Таврія – Колос  
3.11 (субота) Мотор – Скорук  
3.11 (субота) ФК Кривий Ріг – Яруд  
3.11 (субота) Дружба – СК Каховка  
4.11 (неділя) Перемога – ВПК-Агро  

Додати коментар

     


Захисний код
Оновити

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter

СПОРТИВНІ ПОДІЇ

 АФІША

---------------------------------

ФУТБОЛ

Кубок закриття сезону Херсонської обласної федерації футболу

ФІНАЛ

СК Каховка  _:_  Хлібороб (с.Нижні Торгаї)

17.11. стадіон Олімпійський (Каховка) Поч.12.00

----------

Футзал. Чемпіонат України

ЕКСТРА-ЛІГА

17.11, субота Поч.14.00

Продексім (Херсон) _:_ ХІТ (Київ)

_______________

Друга ліга ПФЛ

перерва 

__________________

Чемпіонат України серед аматорів

перерва

Template Settings
Select color sample for all parameters
Red Green Blue Gray
Background Color
Text Color
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Scroll to top