Відкрита першість Нововоронцовського району

II тур

ФК "Біляївка" (Біляївка)  5:3  "Маяк" (Хрещенівка)

ФК "Золота Балка" (Золота Балка) 1:5  "Дніпро" (Михайлівка)

ФК "Славутич" (Гаврилівка)  1:5  "Колос" (Нововоскресенське)

21.05, 16:00. Субота


"Ентузіаст" (Нововоронцовка)  5:2  ФК "Придніпровець" (Новоолександрівка)

"Дружба-2" (Високопільський р-н) 4:1 СК "Сокіл" (Дудчани)

ФК "Піонер" (Любимівка) 1:3 "Марянське" (Апостоловський р-н)

"Осокори-Продексім" (Осокорівка)  2:3 "АФК" (Архангельське)

22.05, 16:00. Неділя


Чемпіонат Херсонської області

ФК "Чорнянка-Агроспорт" (Чорнянка)  3:2  "Ентузіаст" (Нововоронцовка)

ФК "Колос" (Чорнобаївка) 0:2 "Вікторія" (Бехтери)

ФК "Дніпро" (Каховка) 1:2 "Дружба" (Новомиколаївка)

ФК "" (_) – "_" (_)

22.05, 16:00. _


Чемпіонат України серед аматорів

ФК "Колос" (Хлібодарівка)  1:2  "Металург" (Запоріжжя)

ФК "" (_) – "_" (_)

22.05, 16:00. _

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter

СПОРТИВНІ ПОДІЇ

 АФІША

---------------------------------

ФУТБОЛ

Кубок закриття сезону Херсонської обласної федерації футболу

"Кронау" Високопілля  +:- СК"Воронцовка-Нова"

20 жовтня, субота Поч.13.00

стадіон "Центральний" Високопілля

Чемпіонат області (пропущений матч 12 туру)

Дружба (Новомиколаївка) +:- ФК Скадовськ

21 жовтня, неділя Поч.13.00

----------

Футзал. Чемпіонат України

ЕКСТРА-ЛІГА

АРПІ (Запоріжжя) 3:3 Продексім (Херсон)

21 жовтня, неділя Поч. 13.00

Кубок ліги

Епіцентр К Авангард _:_  Продексім

27 жовтня, субота 

_______________

Обласна першість ДЮФЛ

21 жовтня (неділя)

U -16

"Продексім" ДЮСШ Нововоронцовка - "Колос"Каховський р-н

перенесено

U -14

"Продексім" ДЮСШ Нововоронцовка 9:2 "Вікторія" Генічеськ

Поч.12.00

---------------------------

Друга ліга ПФЛ

 п'ятниця, 19.10

"Таврія" Сімферополь 2:0 "Миколаїв-2

Поч. 15.00

субота, 20.10

"Реал Фарма" 1:2 "Кристал" Херсон 

Поч. 15.00

"Гірник" 2:2  "Енергія"

Поч. 15.00

неділя, 21.10

"Металург" Запоріжжя 0:1 "Мир" 

Поч. 18.30

__________________

Чемпіонат України серед аматорів

Група 3, 12 тур

субота, 20.10

Дружба (Новомиколаївка) 1:0  Скорук (Томаківка)

Поч.14.00 стадіон "Гірник" (Кривий Ріг)

Таврія (Новотроїцьке) 0:1 ВПК-Агро (Шевченківка)

Поч.14.00, стадіон "Старт"ім.Пуляєва (Новотроїцьке)

неділя, 21.10

ФК Кривий Ріг 2:1  Колос (Асканія-Нова) 

Поч.14.00, стадіон "Будівельник" (Кривий Ріг)

СК Каховка  1:1  Яруд (Маріуполь)

Поч.15.00, стадіон "Олімпійський" (Каховка)

________________________________

 

Template Settings
Select color sample for all parameters
Red Green Blue Gray
Background Color
Text Color
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Scroll to top