Чемпіонат Херсонської області

4 тур , 4 червня (субота)

«Вікторія» (Бехтери)  - «Авангард»  (Каховка)   -  1:0                                     

"Колос" (Хлібодарівка)  -   «Дружба»  (Новомиколаївка)  - 4:1      

«Дніпро» (Каховка)  -  СК «Чорнянка - Агроспорт»  (Чорнянка)  -  3:0                     

"Колос" (Чорнобаївка)  -   «Ентузіаст»  (Нововоронцовка)  - 4:0 (2:0)

Склад команди "Ентузіаст" - Шипулов, Шемет, Абакуменко, Гончаров,Олійник, Бурман, Сачук, Проценко, Молотков, Оп'ята, Широкий. На заміну виходили – Гусинський, Рудой, Білан, Бабуцький , Мураєнко.

Тренер- Віталій Проценко

     

Турнірна таблиця станом на 6 червня

И

В

Н

П

М

О

1

“Виктория” (Бехтеры)

4

4

0

0

6 – 1

12

2

“Дружба”(Новониколаевка, Выс. р.)

4

3

0

1

15 – 6

9

3

“Колос” (Хлебодаровка)

3

2

0

1

8 – 3

6

4

“Днепр” (Каховка)

4

2

0

2

7 – 4

6

5

“Чернянка-Агроспорт” (Чернянка)

4

2

0

2

5 – 7

6

6

“Колос” (Чернобаевка)

3

1

0

2

4 – 4

3

7

“Авангард” (Каховка)

3

0

0

3

1 – 6

0

8

“Энтузиаст” (Нововоронцовка)

3

0

0

3

2 – 17

0

 

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter

СПОРТИВНІ ПОДІЇ

 АФІША

---------------------------------

ФУТБОЛ

Кубок закриття сезону Херсонської обласної федерації футболу

"Кронау" Високопілля  +:- СК"Воронцовка-Нова"

20 жовтня, субота Поч.13.00

стадіон "Центральний" Високопілля

Чемпіонат області (пропущений матч 12 туру)

Дружба (Новомиколаївка) +:- ФК Скадовськ

21 жовтня, неділя Поч.13.00

----------

Футзал. Чемпіонат України

ЕКСТРА-ЛІГА

АРПІ (Запоріжжя) 3:3 Продексім (Херсон)

21 жовтня, неділя Поч. 13.00

Кубок ліги

Епіцентр К Авангард _:_  Продексім

27 жовтня, субота 

_______________

Обласна першість ДЮФЛ

21 жовтня (неділя)

U -16

"Продексім" ДЮСШ Нововоронцовка - "Колос"Каховський р-н

перенесено

U -14

"Продексім" ДЮСШ Нововоронцовка 9:2 "Вікторія" Генічеськ

Поч.12.00

---------------------------

Друга ліга ПФЛ

 п'ятниця, 19.10

"Таврія" Сімферополь 2:0 "Миколаїв-2

Поч. 15.00

субота, 20.10

"Реал Фарма" 1:2 "Кристал" Херсон 

Поч. 15.00

"Гірник" 2:2  "Енергія"

Поч. 15.00

неділя, 21.10

"Металург" Запоріжжя 0:1 "Мир" 

Поч. 18.30

__________________

Чемпіонат України серед аматорів

Група 3, 12 тур

субота, 20.10

Дружба (Новомиколаївка) 1:0  Скорук (Томаківка)

Поч.14.00 стадіон "Гірник" (Кривий Ріг)

Таврія (Новотроїцьке) 0:1 ВПК-Агро (Шевченківка)

Поч.14.00, стадіон "Старт"ім.Пуляєва (Новотроїцьке)

неділя, 21.10

ФК Кривий Ріг 2:1  Колос (Асканія-Нова) 

Поч.14.00, стадіон "Будівельник" (Кривий Ріг)

СК Каховка  1:1  Яруд (Маріуполь)

Поч.15.00, стадіон "Олімпійський" (Каховка)

________________________________

 

Template Settings
Select color sample for all parameters
Red Green Blue Gray
Background Color
Text Color
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Scroll to top