3 червня в Зеленодольську на центральному стадіоні «Енергетик» відбувся футбольний матч, присвячений пам’яті колишнього футболіста осокорівського «Колоса» Івана Кошеля. У змаганнях взяли участь збірна команда ветеранів міста Зеленодольськ та команда осокорівського «Колоса» складена з футболістів, що грали за команду у 80-90 роках.

«Ветеран» Зеленодольськ - «Колос-Ветеран» Осокорівка - 2:2

По завершенні матчу почесний кубок на честь відомого футболіста вручили дружині Івана Кошеля Наталії .
Глядачі мали нагоду побачити відомих ветеранів, що грали в свій час за «Колос»: Євгена Кулаженкова, Володимира Самойленка (Чирву), Олександра Шелудько, Михайла Бенько, Геннадія Борейка, Валерія Іщенка, Віктора Ткаченка, Віталія Радчукова, Віктора Сіненка, Миколу Шлагана, Сергія Мікулу, Віктора Карпова, Віктора Бакума, Віктора Заїтова, Олександра Медвідя, Олександра Лаптєва, Юрія Путіна, Олексія Нартова, Володимира Гринька, Івана Нойока.                                                                Наш кор.


 

 

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter

СПОРТИВНІ ПОДІЇ

 АФІША

---------------------------------

ФУТБОЛ

Кубок закриття сезону Херсонської обласної федерації футболу

"Кронау" Високопілля  +:- СК"Воронцовка-Нова"

20 жовтня, субота Поч.13.00

стадіон "Центральний" Високопілля

Чемпіонат області (пропущений матч 12 туру)

Дружба (Новомиколаївка) +:- ФК Скадовськ

21 жовтня, неділя Поч.13.00

----------

Футзал. Чемпіонат України

ЕКСТРА-ЛІГА

АРПІ (Запоріжжя) 3:3 Продексім (Херсон)

21 жовтня, неділя Поч. 13.00

Кубок ліги

Епіцентр К Авангард _:_  Продексім

27 жовтня, субота 

_______________

Обласна першість ДЮФЛ

21 жовтня (неділя)

U -16

"Продексім" ДЮСШ Нововоронцовка - "Колос"Каховський р-н

перенесено

U -14

"Продексім" ДЮСШ Нововоронцовка 9:2 "Вікторія" Генічеськ

Поч.12.00

---------------------------

Друга ліга ПФЛ

 п'ятниця, 19.10

"Таврія" Сімферополь 2:0 "Миколаїв-2

Поч. 15.00

субота, 20.10

"Реал Фарма" 1:2 "Кристал" Херсон 

Поч. 15.00

"Гірник" 2:2  "Енергія"

Поч. 15.00

неділя, 21.10

"Металург" Запоріжжя 0:1 "Мир" 

Поч. 18.30

__________________

Чемпіонат України серед аматорів

Група 3, 12 тур

субота, 20.10

Дружба (Новомиколаївка) 1:0  Скорук (Томаківка)

Поч.14.00 стадіон "Гірник" (Кривий Ріг)

Таврія (Новотроїцьке) 0:1 ВПК-Агро (Шевченківка)

Поч.14.00, стадіон "Старт"ім.Пуляєва (Новотроїцьке)

неділя, 21.10

ФК Кривий Ріг 2:1  Колос (Асканія-Нова) 

Поч.14.00, стадіон "Будівельник" (Кривий Ріг)

СК Каховка  1:1  Яруд (Маріуполь)

Поч.15.00, стадіон "Олімпійський" (Каховка)

________________________________

 

Template Settings
Select color sample for all parameters
Red Green Blue Gray
Background Color
Text Color
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Scroll to top