Нововоронцовська районна рада, відповідно до рішення VІІІ сесії Нововоронцовської районної ради сьомого скликання від 29.07.2016 року №160 «Про оголошення конкурсу на заміщення вакантних посад керівників районних закладів культури», повідомляє про проведення конкурсу на заміщення вакантних посад - директора комунальної установи «Нововоронцовський районний Будинок культури» та директора комунального закладу „Нововоронцовська центральна районна бібліотека“.
Кваліфікаційні вимоги до кандидатів на заміщення вакантних посад:
- громадянство України;
- вільне володіння державною мовою;
- вища освіта відповідного спрямування;
- стаж роботи у сфері культури не менше трьох років;
- здатність за своїми діловими та моральними якостями, освітнім та професійним рівнем виконувати посадові обов’язки.
Для участі в конкурсі претенденти упродовж 30 днів з дня оголошення конкурсу подають наступні документи:
- заяву про участь у конкурсі на ім’я голови районної ради, в якій зазначає надання згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України „Про захист персональних даних“;
- автобіографію, що містить прізвище, ім’я та по батькові, число, місяць, рік і місце народження, інформацію про громадянство, відомості про освіту, трудову діяльність, посаду (заняття), місце роботи, громадську роботу ( у тому числі на виборних посадах), контактний номер телефону та адресу електронної пошти чи іншого засобу зв’язку, відомості про наявність чи відсутність судимості;
- копія паспорту;
- копія документів про вищу освіту;
- два рекомендаційні листи довільної форми;
- мотиваційний лист довільної форми;
Особа може надати інші документи, які на її думку, підтверджують її професійні чи моральні якості.
Особа, яка подає документи, відповідає за достовірність поданої інформації.
Документи подаються на паперових та електронних носіях до Нововоронцовської районної ради або надсилаються на поштову та електронну адресу ( 74200, смт. Нововоронцовка, вул. Леніна, 10, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.).
Склад конкурсної комісії затверджується розпорядженням голови Нововоронцовської районної ради відповідно до вимог статті 213 Закону України „Про культуру“ не пізніше 30 днів після оголошення конкурсу.
Упродовж трьох робочих днів після закінчення строку подання документів для участі в конкурсі подані претендентами документи, з урахуванням вимог Закону України „Про захист персональних даних“, будуть оприлюдненні на офіційному сайті районної ради.
Пропозиції та зауваження щодо кандидатур на заміщення вакантних посад приймаються протягом семи днів з дня оприлюднення відомостей про кандидатів на електронну адресу районної ради (Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.), які передаються конкурсній комісії.
Телефон для довідок: 2-17-68 (контактна особа Макєєва Альона Геннадіївна)
М.М. Біднийголова районної ради

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter