Кілька останніх років селищний стадіон «Колос» утримується в більш-менш належному стані завдяки фізкультурно-спортивному активу селища та селищній раді. Встановлено спортивні тренажери, постійно прибирається сміття, відновлюється система поливу футбольного поля, робиться все можливе, щоб стадіон став культурним центром селища.
На жаль, останнім часом невідомі вандали намагаються завдати шкоди майну. Таке ставлення до спортивного обладнання, встановленого для блага нововоронцовців, відверто обурює.
З метою збереження майна найближчим часом, селищною радою та фізкультурно-спортивним активом будуть вжиті наступні заходи:
- встановлено відео спостереження та додаткове освітлення;
- закрито всі входи на стадіон «Колос» зі сторони паркової зони;
- заборонено вхід із собаками, в’їзд мототранспорту;
- заборонено вхід на стадіон в темну годину доби (з 22.00 до 6.00).
Потрапити на стадіон можна буде через постійно відкритий вхід зі сторони майданчика колишнього міжшкільного навчально-виробничого комбінату (УПК).
Селищна рада закликає всіх жителів селища цінувати роботу людей, які намагаються підтримувати інфраструктуру, не руйнувати наше спільне майно, а навпаки – допомагати розвитку спорту.
Звертаємось до всіх жителів Нововоронцовки! Приходьте на стадіон для прогулянок і занять фізичною культурою і спортом та з розумінням поставтесь до тимчасових незручностей, підтримайте спортивну громадськість у дотриманні належного порядку.

Виконком селищної ради,
фізкультурно-спортивний актив.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter