У Нововоронцовці врочисто відзначили День перемоги над нацизмом у Європі

Оновлена квітучими каштанами  та бузком, Нововоронцовка зустріла 71-шу  річницю перемоги над нацизмом у Європі. У роки військового лихоліття з селища на фронт вирушали багато  його жителів. Проте, додому повернулися не всі.

          На мітингу-реквіємі перед численними жителями та гостями селища виступили голова Нововоронцовської РДА Василь Тітаренко, голова районної ради Михайло Бідний, Нововоронцовський селищний голова Володимир Марчук, голова районної Ради ветеранів, Почесний ветеран України Роман Клочанюк,  військовий комісар Нововоронцовсько-Високопільського об’єднаного районного військового комісаріату підполковник Олександр Непомнящий, учасник бойових дій в зоні АТО Володимир Ярков.

         На адресу тих, що вистояли й перемогли у жорстокій, кровопролитній війні, було сказано слова щирої вдячності за мир. Їм побажали здоров’я й добра. На честь полеглих героїв  протривала хвилина мовчання. На могили солдат та офіцерів біля Вічного вогню лягло безліч квітів.

        Свято перемоги продовжилось театралізованим концертом, де виступили аматори сцени районного Будинку культури.

          Після завершення концертної програми  всіх присутніх було запрошено переглянути  військово-історичну реконструкції бою «Операція Багратіон. Білорусія, 1944 рік», яка проходила у селищному парку відпочинку. А після вистави святкування продовжилося  святковим вогником, частуванням солдатською кашею та футбольним матчем.

Степан Ятів

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter