Останнім часом під егідою одного з депутатів районної ради реалізовується проект по створенню приватної Нововоронцовської районної федерації футболу.

Я думаю, що той, хто не поважає Статут Херсонської Обласної Федерації Футболу, Федерації Футболу України, може собі уявити створення приватної федерації і вибирати зі своїх друзів, кого запрошувати, а кого - ні. Не маю сумнівів, що таке може статися.

Вважаю, що це - елемент тиску на офіційну (!) Громадську організацію "Нововоронцовська районнна федерація футболу". Адже серед функцій та завдань федерації не тільки проведення турнірів, а й організаційна робота з розбудови інфраструктури та матеріальної бази. І діяти потрібно на законодавчому рівні, згідно затвердженого Міністерством молоді та спорту України Положення про порядок організації і проведення офіційних спортивних змагань і навчально-тренувальних зборів та порядок матеріального забезпечення їх учасників. А це досить значна відповідальність.

Зараз дуже складна ситуація з проведенням змагань на аматорському рівні в зв’язку із занесенням футболістів до єдиної бази ФФУ та відтоком робочої сили за кордон. Ніхто не знає, що буде в майбутньому і я не буду здивований, якщо футбольні змагання не можливо буде проводити згідно вимог, бо просто не вистачатиме гравців.

У будь-якому випадку компроміс потрібно буде шукати, інакше бюджетні кошти на такі змагання використовувати буде неможливо.

В.С. БІЛАН, голова ГО " Нововоронцовська районня федерація футболу"

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter