З нагоди свята для працівників сільського господарства колектив ПрАТ «Придніпровське» та директор господарства Світличний М.Г. за сумлінну працю і успіх колективу у 2018 році нагороджено від ТОВ «Редакція «Торгово-промислова Україна». Ця редакція провела національний бізнес-рейтинг, в результаті якого, за висновками аналізу діяльності підприємств України у поточному році ПрАТ «Придніпровське» серед найуспішніших господарів за результатами загальнодержавного економічного ранжування, суб’єктів господарювання, посіло золото рейтингу серед об’єктів господарювання Херсонської області за показниками «Комплексна оцінка фінансової стабільності» та «Платоспроможність».

Підприємство нагороджено сертифікатом «Лідер року» та настінною медаллю. Керівника підприємства нагороджено орденом «Професіонал року 2018», медаллю «Гордість колективу» та іменним сертифікатом «Спеціаліст року».

    

Пенсіонери, ветерани праці господарства щиро вітають колектив ПрАТ «Придніпровське» та його керівника Світличного М.Г. з високими хліборобськими показниками в 2018 році та всіма нагородами. Бажаємо колективу і його керівнику міцного здоров’я, успіху у хліборобській справі, високих врожаїв і натхнення.

З повагою пенсіонери, ветерани праці, колишні працівники цього господарства

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter