У минулий четвер у гостинному залі засідань Нововоронцовської районної ради відбулося відзначення Дня людей поважного віку та Дня ветерана. Це свято стало прекрасною нагодою ще раз висловити глибоку вдячність і пошану старшому поколінню.

      
Окрім представників золотого віку, завітали на свято голова райдержадміністрації Василь Тітаренко, голова районної ради Михайло Бідний, селищний голова Володимир Марчук, голова ради ветеранів Роман Клочанюк, заступник начальника управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Світлана Пічкуренко, директор територіального центру Наталія Киян та інші.
За багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, активну життєву позицію та з нагоди Міжнародного дня людей похилого віку та Дня ветерана
Ветеранам були вручені грамоти та подяки від Нововоронцовської райдержадміністрації, районної та селищної рад.
Змусили затамувати подих неймовірні вірші, які подарували присутнім місцеві майстри пера Олександр Циганок та Лідія Глєбова.
Бурхливими оплесками учасники та гості свята вітали артистів районного Будинку культури Світлану Борисову, Альону Рокитянську, Олесю Петрушенко,а також Олександра Максимова, які виконали пісні минулих літ, такі знайомі присутнім на святі. Вражаючим та сповненим неймовірно позитивних емоцій були виступи педагогів та маленьких вихованці дитячої музичної школи.
В холі районної державної адміністрації організовано виставку “Час. Життя. Творчість”, на якій було представлено роботи видатних майстринь – Лідії Шангар, Тамари та Валентини Саланських,
Свято завершилось, але ті хвилини радості, щастя та гарного настрою залишать пам’ятний слід у душах та серцях кожного.
Влас інф.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter