Уже стало традицією, у червні місяці кожного року, проведення регіонального конкурсу хорового виконавства «Чорнобаївський заспів», який засновано у 1998 році за ініціативи голови правління приватно-орендного кооперативу «Зоря» Дмитра Костянтиновича Моторного.
4 червня цього року хоровий колектив Осокорівського сільського будинку культури здійснив поїздку до с. Чорнобаївка Білозерського району, де взяв участь у ХІХ регіональному конкурсі хорового виконавства «Чорнобаївський заспів». У виконанні хору прозвучали три пісні, одна з яких записана в с. Осокорівка. По закінченню кожного твору лунали гучні аплодисменти глядачів і вигуки «Браво!». Висока майстерність викання, професійний рівень, вміння донести до слухача всю красу музичного твору дозволили колективу вибороти найвищу нагороду. Із 19 хорових колективів-конкурсантів народний хоровий колектив Осокорівського сільського будинку культури став володарем «Гран-прі» даного конкурсу. Цю високу нагороду керівникові колективу Олександру Горохову вручили голова журі Заслужений працівник культури України, професор О.А.Шпачинський та Почесний голова журі Двічі Герой Соціалістичної Праці, Герой України Д.К.Моторний.
До цієї високої нагороди колектив ішов уже давно, це вже вшосте осокорини прийняли участь у конкурсі «Чорнобаївський заспів». І за цими всіма роками стоїть велика та кропітка робота попереднього керівника хору Заслуженого працівника культури України Ольги Дудки та теперішнього керівника Олександра Горохова.
Хочу подякувати всім учасникам художньої самодіяльності за їх відданість і любов до народної пісні, які віддають людям часточку своєї душі. Побажати міцного здоров’я, затишку і тепла у кожній родині, подальших творчих здобутків і надалі знаходить в собі час та сили для занять хоровим співом.
Від усіх учасників хорового колективу хочу висловити вдячність депутатському складу Осокорівської сільської ради та особисто сільському голові Олександру Колісниченку за допомогу у надані транспорту для поїздки.
Директор Осокорівського сільського будинку культури
Галина Леус

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter