У зв’язку з масовим замором водних біоресурсів в акваторії Каховського водосховища на територій Бериславського та Каховського районів, 30 липня 2018 року фахівцями Нововоронцовського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області та Нововоронцовської районної державної лікарні ветеринарної медицини проведено обстеження підконтрольної території узбережжя Каховського водосховища на предмет встановлення фактів мору риби, про що складено акт обстеження узбережжя.

Під час обстеження території від Нововоронцовської селищної ради до Дудчанської сільської ради явищ загибелі риби та забруднення і забарвлення води не виявлено.

На території Нововоронцовського району зареєстровано два рибодобувних підприємства – РСТОВ «Чайка» (чотири рибоприймальних пункти смт Нововоронцовка, с. Осокорівка, с. Золота Балка, с. Дудчани) та ФОП Сироїжко Д.С. (Дудчанська затока). Підприємства працюють у штатному режимі.

Органам місцевого самоврядування направлено лист, в якому їх зобов’язано контролювати ситуацію щодо мору риби та, у разі виявлення фактів, негайно повідомляти Нововоронцовське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області.

Інформація з сайту: Головне управління Держпродспоживслужби в Херсонській області

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter