Є люди, про яких кажуть: надія і спокій села. До таких цілком можна віднести Махиню Ольгу Павлівну— фельдшера з села Хрещенівки. Вона людина особлива — наш надійний лікар. До нашої сільської ради входять три села, що за кілька кілометрів одне від одного, добратися до них нелегко. Немає дня, коли не лунав би телефонний дзвінок в оселі сільського фельдшера — хтось просить її допомоги. І після кожного звернення Ольга Павлівна умить бере до рук медичну сумку й поспішає туди, де потребують її допомоги. Досить часто хворий просить поради саме у Ольги Павлівни, до неї горнуться як до рідної душі, її знають і цінують. За тридцять років роботи сільським фельдшером вона не раз побувала у кожній хаті! Не перерахувати, скільком людям надала допомогу. За будь-якої погоди без утоми крокує до людей. Її з надією зустрічають скрізь, куди непрошено заходить горе. Не було такого випадку, коли б наша Ольга Павлівна забарилася на виклик своїх пацієнтів,бо має відкрите і безвідмовне серце.

Махиня (Нода) Ольга Павлівна - народилася 9 серпня 1963 року, в сім’ї ветеранів праці Ноди Павла Єгоровича та Ноди Марії Григорівна,маючи старшого брата Юрія. Проживала сім я в селі Ударник Береславського району.

1970-1980 навчалася у загальноосвітній школі в селі Червоний Маяк,яку закінчила з відзнакою. У 1980 році вирішує вступити до Херсонського медичного училища. Після його закінчення у 1982 році Ольгу Павлівну направляють працювати медичною сестрою до Новоолександрівського гастроентерологічного санаторія, що на Нововоронцовщині, де працювала з 1982 по 1985 рік, а з 1985 року по 1991 рік – медична сестра Новоолександрівського дошкільного навчального закладу. Тут Ольга Павлівна і зустрічає свою долю,у листопаді 1982 року одружується з Махиньою Борисом Тіборовичем. В селі Новоолександрівка вони прожили до 1992 року, потім разом із дітьми Альоною та Олександром переїхали до села Хрещенівка, де проживають і нині.

Ольга Павлівна разом із своїм чоловіком виховали двох прекрасних дітей, які подарували їм п’ятеро онуків.

Робота сільського фельдшера нелегка. Попри всі складнощі Ольга Павлівна ні на хвилину не пошкодувала, що стала медичним працівником,одного разу вона висловилася так: «Звісно, тут, як і в кожній професії, є свої плюси і мінуси, але я рада, що працюю для людей, що живу поруч з ними і за потреби в будь-який момент можу надати першу і невідкладну медичну допомогу».

Найбільшою своєю нагородою вважає повагу та любов кількох поколінь односельців.

З нагоди 55-річчя такої доброї ,мудрої людини, всі жителі Хрещенівської сільської ради приєднуються до поздоровлень і в цей день прийміть від нас низький уклін та великі слова подяки за Вашу нелегку працю та відданість справі спасати людські серця та душі. Від усього серця щиро вітаємо Вас зі святом,шановна Ольга Павлівна,бажаємо Вам міцного здоров'я, успіхів, достатку, щастя та безхмарного неба.

З повагою сільський голова Ю.О Карнаухий та односельці села Хрещенівка

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter