2 серпня у Любимівці пройшов турнір із волейболу серед ветеранів, присвячений ювілейним датам чудових людей, спортсменів і патріотів Бачиша Георгія Павловича, якому у цьому році виповнилося 60 років та Крикуна Івана Акимовича, якому виповнилося 70 років. Крикун Іван Акимович - чемпіон району з волейболу серед основного складу і ветеранів, а також чемпіон району з футболу серед основного складу та серед ветеранів. Чудова людина, відповідальний, працьовитий, наполегливий, веселий, доброзичливий, хазяйський - так відзиваються про нього односельці і друзі.

Бачиш Георгій Павлович - випускник Любимівської школи, перший випускник, який став військовим - підполковник у запасі. Чемпіон району з волейболу серед основного складу та серед ветеранів. Хоч проживає у іншому районі, та завжди приймає участь у всіх змаганнях, які проводяться у Любимівці. Гарний сім’янин та товариш, кмітливий, добрий, відданий, цілеспрямований, розумний відвертий. Така характеристика Георгія Павловича прозвучала з вуст присутніх на зустрічі.

Це люди, для яких спорт - це натхнення і сенс життя! Патріоти своєї держави і своєї справи, на прикладах яких виховується молодь села і які є зразком для підростаючого покоління, ними всі пишаються.

Організував таку ювілейну зустріч для них Ткаченко Віктор Григорович. Він зібрав команди району, зробив фотогалерею, домовився зі спонсорами і провів дружній турнір, який захопив своєю атмосферою навіть байдужих до спорту. Приймали участь у матчі чотири команди району: Осокорівка, Вознесенське, Нововоронцовка, та Любимівка.

Як приємно було на душі, коли по приїзду кожної команди рукостискання, обійми, поцілунки змінювали один одного, а щирі посмішки не сходили з облич. І мені здалося на мить, що вони одна велика родина, яка зібралася разом! Спонсорами заходу стали Бєлов В.О., Петриченко В. Г., та Беззубко М. Д. Ювілярів привітали цінними подарунками, грамотами, квітами та дружніми побажаннями. Зачитали про них вірші, складенні місцевим поетом В’ячеславом Овчаренком, нагородили медалями. Команди - переможці отримала грошову винагороду. А по завершенню гри всі сіли за фуршет ний стіл, аби пригадати минулі роки і поговорити про майбутні плани.

Я захоплююсь спортсменами, їх ентузіазмом, товариськістю і відданістю своїй справі! Вікторе Григоровичу, щира вдячність Вам за організацію, ювілярам міцного здоров’я, а всім спортсменам - довголіття!

Ірина Силютіна

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter