З метою забезпечення якісного та своєчасного надання послуг громадянам, які проживають у віддалених місцевостях і районах, де відсутні стаціонарні територіальні сервісні центри МВС, на території Херсонської області працює мобільний (пересувний) сервісний центр МВС (МСЦ МВС).

Мобільний сервісний центр, який оснащений сучасним обладнанням, виїжджає за графіком в населені пункти Херсонщини та надає громадянам найпопулярніші послуги сервісних центрів МВС:

- реєстрація та перереєстрація транспортних засобів;
- заміна посвідчення водія;
- видача міжнародного посвідчення водія;
- прийняття запитів на отримання довідок про відсутність судимості.

Мобільний сервісний центр працює три дні на тиждень: середа, четвер, п’ятниця. Громадян обслуговують два адміністратори ТСЦ та фахівець експертної служби.

Виїзд МСЦ здійснюється на запит від органів місцевого самоврядування, який формується по мірі надходження заяв від жителів району.

Попередньо ознайомитися з переліком документів, необхідних для отримання будь-якої послуги, можна на сайті ГСЦ МВС в розділі «Послуги».

Графік курсування, часи прийому мобільного сервісного центру МВС та інтерактивну карту маршрутів можна переглянути на сайті Головного сервісного центру МВС hsc.gov.ua у розділі «Мобільні СЦ».

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter