Труїв тарганів – отруївся сам

63-річний чоловік із Нової Каховки у власній квартирі труїв тарганів засобом «Регент» та отруївся сам. Довелося звернутися до лікарів. Чоловіка госпіталізували, повідомляє облцентр екстреної медичної допомоги.

А його однолітка з селища Нова Маячка Олешківського району того ж дня госпіталізували з отруєнням, яке чоловік отримаів на присадибній ділянці, коли труїв шкідників засобом «Скорпіон».

Палили сміття – «підсмажили» руки-ноги

Прийшов сезон спалення сухого листя, що до речі заборонено робити в населених пунктах, і медики швидкої почали отримувати виклики до постраждалих від опіків. 28 серпня в селі Загорянівка Білозерського району 85-річна пенсіонерка палила сміття у своєму дворі і отримала опіки обличчя, рук та ніг (30-35% тулуба).

Наступного дня в селі Кохани Голопристанського району на дачі «Будівельник -2» 54-річний чоловік обпік груди, руки та ноги, коли спалював сміття (30%).

Потопилися наприкінці літа…

На завершення пляжного сезону в облцентрі екстреної медичної допомоги Херсонщини зафіксували нові трагічні випадки на воді.
27 серпня в селі Стрілкове Генічеського району утопився в морі 72-річний пенсіонер із Запоріжжя. Загинула в морі в курортному Залізному Порту й 82-річна бабуся.

У річці Дніпро в приміському селищі Антонівка 1 вересня втопилася жінка приблизно 50 років. 2 вересня трагічно загинув 38-річний чоловік в Херсоні. Ввечері на набережній парку «Слави» він впав у воду з прогулянкового катеру, коли обперся на не закріплені сходи. Чоловік вдарився головою і отримав відкриту черепно-мозкову травму.

Вночі з 2 на 3 вересня травмувався на пляжі в селі Милове Беріславського району 30-річний чоловік. Він впав із містка висотою 2-2,5 метра. Чоловік отримав відкриту черепно-мозкову травму. Також він перебував в алкогольному сп’янінні.

Іван МІНЗЕР
За інформацією сайту: Гривна 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter