У 2018 році Нововоронцовська музична школа відзначає 50-річний ювілей. З цієї нагоди у залі Нововоронцовської районної державної адміністрації відбудеться концерт, на який запрошуються усі бажаючі.

Будемо раді бачити усіх випускників нашої школи та викладачів, що тут працювали!

У концерті братимуть участь учні, викладачі, випускники минулих років, гості свята.

Закінчиться концерт фінальною сценою, у якій візьмуть участь усі учні та викладачі музичної школи.

У нашій школі 112 учнів. Діти навчаються вокалу, грі на фортепіано, скрипці, бандурі, домрі, гітарі, баяні, акордеоні. І не тільки вчаться, а й беруть активну участь у різних концертах (як у школі, так і у селищі), різноманітних фестивалях, конкурсах. Ми даруємо мистецтво усім бажаючим!

Випускники школи теж не забувають своїх викладачів. Вже стали традиційними літні зустрічі із випускницями школи, сестрами-бандуристками Дев’ятка Валерією та Вікторією.

Колбіна Марина Олександрівна, мама учениці музичної школи:
«Діти – це наше майбутнє. Погодьтесь, зараз мало хто турбується про духовний, культурний розвиток своїх чад. Завдання батьків та учителів – надати дітям максимум знань та навчити ними користуватись. Тому хочу подякувати учителям музичної школи за створення краси ще маленьких людських душ. Основним засобом творення якої є звук, музика, і через яку наші діти отримують емоційну та естетичну насолоду. Уже навчені, самі творчо відображають дійсність за допомогою музики. Низький вам уклін!»

Карпенко Оксана та Карпенко Таня, учні музичної школи, приймають активну участь у концертному житті школи:
«Музична школа за вісім років нашого навчання стала для нас другим домом. Змалку вона була єдиним місцем, де можна відпочити душею і серцем. Саме музика розвиває наш внутрішній світ і підтримує нас самих. Школа стала островом, де можна не думати про проблеми та невдачі і просто насолоджуватись звучанням живої музики. Ми дякуємо тобі, школо!»

Гавриков Владислав, учень музичної школи, активний учасник концертів як шкільних так і селищних, має Диплом за яскравий виступ на Всеукраїнській музичній олімпіаді «Голос країни», м.Київ, 2017р., Диплом ІІІ ступеню ХХVІ Всеукраїнського фестивалю дитячої та юнацької творчості «Срібне джерельце», м.Кривий Ріг, 2016р, Диплом ІІ ступеню VІІ Відкритого дитячого музичного фестивалю-конкурсу «Зимові візерунки», м.Генічеськ, 2016р.:
«Я навчаюся у нашій музичній школі з п’яти років. Закінчив курс по класу баян у 2017 році, курс по класу фортепіано – у 2018 році, зараз займаюсь по класу скрипки та акордеону. Саме музична школа навчила мене розуміти і любити музику, допомогла мені реалізувати свій творчий потенціал, дала можливість виступати і на великій сцені. І якщо навіть я не стану професійним музикантом, знання й уміння, отримані тут, в школі, залишаться зі мною назавжди. Дякую тобі за це, рідна школа!»

Захарченко Аліна, випускн»иця 2017-2018 навчального року:
Музична школа відкрила для мене світ музики, такий реалістичний і такий не схожий на реальне життя. Роки, проведені у «музикалці», запам’ятаються назавжди. Поздоровляю тебе з ювілеєм, рідна школа!»

Випускниця 1991 року, викладач по класу фортепіано, вокалу, Гринько Інна Анатоліївна:
«Моє життя завжди і повністю було пов’язане з музикою та з музичною школою. Тут я вчилась, тут я працюю. Не уявляю без неї свого життя.
Бажаю тобі, школо, талановитих учнів, креативних вчителів, процвітання у майбутньому!»

Випускниця музичної школи 2009 року, Посохіна Катерина: «Завдяки моєму викладачу по фортепіано, Флягіній Ірині Володимирівні, музична школа була не місцем систематичного відвідування, а стала частиною мого життя. Ірина Володимирівна організовувала з нами концерти для наших близьких та друзів; також ми, її учні, приймали участь у серйозних концертах, їздили й займали достойні місця на різноманітних фестивалях та конкурсах. Ірина Володимирівна зробила величезний внесок у наше виховання та розвиток духовного світу, навчила нас дисципліні, відкрила світ культури й дала можливість творчо проявити себе. Саме завдяки їй я з теплотою і гордістю згадую рідну музичну школу. Я вдячна своїм батькам за таку можливість, і вважаю, що кожна дитина просто зобов’язана мати і використати такий шанс!»

Викладач школи, Флягіна Ірина Володимирівна, працює у школі 33-й рік:
«Якось на запитання мами: «На якому інструменті ти хочеш вчитись грати?» маленька дівчинка сором’язливо, але упевнено вказала пальчиком на скрипку. З того часу пройшло багато років, та скрипка і фортепіано й сьогодні займають моє серце. З великим задоволенням згадую свою музичну школу, перші кроки в ансамблі скрипалів, виступи з капелою бандуристів, симфонічний оркестр, конкурси… своїх вчителів. З першого уроку я закохалась у свою вчительку, і вирішила як Ніна Захарівна.

32 роки я працюю в цій школі з дітьми. Хочу побажати своїм учням мажорного сонечка, і щоб жодна маленька хмарина не засмучувала, а навпаки, ще більше мотивувала до щоденної наполегливої праці, досягнення мети!

Перед вами, діти, чарівний світ музики – втілення усього найпрекраснішого та найпіднесенішого у людині. Пізнавайте цей світ. Добра вам, творчого натхнення, наполегливості, успіхів.»

Випускниця 1984 року по класу баян, директор КЗ «Нововоронцовська РДМШ», Буренок С.М.:
«Пройшли роки… я завдячую своєму рідному, дорогому вчителю по життю, професії, викладачу, який працював у Нововоронцовській музичній школі(клас баяну у с. Новоолександрівка), Черепінському Віктору Несторовичу.
Сьогодні я очолюю КЗ «Нововоронцовська РДМШ» і щодня згадую свого вчителя. Саме завдяки Віктору Несторовичу я стала музикантом. Це – Людина з великої літери. Завжди пишалася тим, що він – мій Учитель. Віктор Несторович підготував не одного випускника музичної школи, які успішно здобули професійну музичну освіту. Низький Вам уклін!
На сьогоднішній день педагогічний колектив – гордість нашої школи. Я маю досвід спілкування у різних колективах, але саме цей колектив творчих людей надихає на бажання зробити все для більш повного розкриття потенціалу викладачів та учнів».

Випускниця 1987 року, заступник директора з навчально-виховної роботи КЗ «Нововоронцовська РДМШ», викладач по класу фортепіано, Солонець Олена Анатоліївна:
«У минулі віки усі діти із заможних сімей займались музикою. Тому що кожен знав: музика – це культура, яку можна сприймати, лише навчившись їй. Заняття на музичному інструменті потребують від дітей та батьків величезних зусиль. Постійні самостійні заняття вдома, різноманітний та постійно оновлюваний репертуар, напружені індивідуальні заняття з педагогом, систематична участь учнів у контрольних заходах (технічних заліках, академконцертах) задля перевірки знань, привчають до своєчасного виконання будь-якої роботи, виховують цілеспрямованість, самодисципліну, вчать швидко опановувати себе у стресових ситуаціях, закаляють характер, що на сьогодні є важливим у будь-якій професії. Можливо, наші учні й не стануть другим Моцартом, й не усі вибирають музику за професію, та їм буде краще даватися математика в школі, вони набудуть багато корисних навичок (таких як посидючість і наполегливість) і навчаться більш тонко відчувати світ».

Запрошуємо усіх небайдужих до музики на свято, присвячене ювілею школи, що відбудеться 26.10.2018 о 15-00 у залі Нововоронцовської районної державної адміністрації.

О.А. Солонець

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter