Всеукраїнський день бібліотек — свято, яким держава підкреслює важливість роботи книгозбірень та їх працівників — бібліотекарів. Відзначається воно 30 вересня. В честь цієї події 27 вересня у Гаврилівці відбувся тематичний захід. Організували його та провели бібліотекарі сільської бібліотеки та бібліотеки ПТУ №26 — Галина Олійник та Вікторія Жовтоног. Взяв в ньому участь і Гаврилівський будинок культури. А проводилося свято на базі книгозбірні училища.

Тематичний захід виявився насищеним, цікавим та... веселим. Перша частина була присвячена відомим українським бібліотекам. Вікторія Жовтоног підготувала цікаву та насичену розповідь про 6 найвідоміших бібліотек України, у якій зазначені унікальні особливості кожної книгозбірні. А фото допомогли слухачам отримати уявлення про вигляд цих закладів, більшість з яких є архітектурними пам’ятками. Друга частина заходу — розповідь Галини Олійник про права та обов’язки читачів, яка супроводжувалася наглядністю і у вигляді мемів — сучасної одиниці культурної інформації, яку гарно сприймає молодь.

В житті іноді зустрічається надмірно прискіпливе дотримання правил, а “все, що занадто, то не здорово”. Саме це і продемонстрували креативні працівники Гаврилівського будинку культури, які завітали на захід із комічним епізодом про будні бібліотеки. Сценка урізноманітнила свято та підкреслила, що сучасні бібліотечні заходи — це дійсно цікаво.

І як же без інтерактиву на зустрічі з користувачами книгозбірень? Ця частина була присвячена образу бібліотекарів та бібліотек у світовому кінематографі.

Ведучі продемонстрували добірку кіно-загадок з тематичними епізодами, а учні ПТУ №26 відгадували фільми. Адже є стереотип, що робота бібліотекаря — це не цікаво. Проте у кінострічках добре показана зворотня сторона цієї професії: доступ до цікавих матеріалів, знання таємниць, гострій розум та загадкова атмосфера книгосховищ. Активні учасники отримали призи у якості першочергового та тривалого використання медіа-зони Гавриліської сільської бібліотеки.

Галина Олійник, бібліотекар Гаврилівської сільської бібліотеки

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter