Профілактика - ключ до безпеки, тому дільничні поліцейські приділяють особливу увагу проведенню профілактичної роботи з жителями області, в першу чергу, з людьми похилого віку. Адже саме відносно них частіше відбуваються шахрайства. Ці люди більш довірливі і шахраї цим користуються. У цьому році жертвами різних видів злочинів стали півтори тисячі пенсіонерів. Щоб убезпечити людей від злочинних посягань, дільничні роз'яснюють їм основні правила безпечної поведінки, дотримання яких допоможе їм не стати жертвами шахраїв, крадіїв та інших зловмисників.

Нещодавно профілактичні бесіди з жителями села Нововоскресенське провели дільничні офіцери поліції Нововоронцовського відділення поліції.

Розмовляючи з жителями села, поліцейські рекомендували їм бути більш пильними, не відкривати двері незнайомим людям, питати документи, коли невідомі представляються співробітниками соціальних служб. Дільничні застерегли селян від покупок «чудодійних» ліків, дорогої медичної техніки у незнайомих людей, не порадившись з лікарем і родичами, а також радили уважно ставитися до дзвінків від незнайомих осіб. Дільничні попередили, що трапляються випадки шахрайських дзвінків, коли повідомляють, що з близькими людьми трапилася біда - вони потрапили в ДТП або лікарню і просять гроші за надання допомоги.

Дільничні роздали жителям села Нововоскресенське профілактичні листівки, які наочно і в доступній формі попереджають про способи вчинення шахрайства та про те, як від них уберегтися. Також у пам’ятках надруковані телефони екстрених служб і організацій, куди можна звернутися по допомогу в будь-який час доби.

Відділ комунікації поліції Херсонської області

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter