15 жовтня нашому колезі, шановній людині не лише в Новоолександрівці, а й у Херсонській області, Жарику Олександру Івановичу виповнюється 75 років.

Колишній учень нашого закладу, він присвятив себе педагогічній праці більше 40 років свого життя. Високий інтелект, любов до дітей, відповідальність, порядність, вимогливість, професійна підготовка-усе це дало можливість Олександру Івановичу стати одним з кращих педагогів району та області.

Надзвичайно ерудована, комунікабельна, талановита людина, поет і краєзнавець, справжній патріот таврійського краю. Понад усе Олександр Іванович Жарик завжди дотримується родинних цінностей. Тисячі його учнів дякують за справжню життєву школу, підготовку до самостійного життя.

Гордістю родини Жариків є сини - Віктор та Сергій, які посіли активну життєву позицію, сумлінно працюють на благо країни та людей. Завжди з радістю чекають дома на трьох внуків, їх приїзд - справжня радість для родини.

Перебуваючи на заслуженому відпочинку, Олександр Іванович ніколи не втрачає зв’язків з рідною школою, живе її проблемами, радіє успіхам. Інакше не може бути, адже він справжній педагог, Учитель з великої літери.

Колектив Новоолександрівської школи-дитячого садка щиро вітає Жарика Олександра Івановича з ювілеєм.

Бажаємо міцного здоров’я, родинного благополуччя, довгих років життя.

Летять літа, мов бистрі води,
І не вернути їх назад.
А нам не віриться сьогодні,
Що Вам уже – 75.
Хай нових днів ще буде безліч,
Без ліку щастя і пісень,
Прийміть вітання найщиріші
В цей світлий ювілейний день.
Здоров’я, щастя зичим не на рік
На все життя бажаєм його щиро.
Щоб радісним і довгим був Ваш вік
З добром, любов’ю, спокоєм і миром.

В.М. Береговий, директор школи-дитячого садка

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter