Учитель! Садівник, що ніжно пестить квіти,
Що завжди вміло і дбайливо доглядає сад.
Чудовий сад – це учні, наші діти.
Сад, вирощений ізучительських порад!

Поміж багатьох свят у календарі є день, коли настрій усієї країни особливо піднесений і радісний. У перший тиждень жовтня країна урочисто відзначила День працівників освіти. Це день, коли навчальні заклади майорять осінніми квітами і розквітають посмішками вихованців та педагогів.

Відбулося таке свято і в Любимівській ЗОШ І-ІІІ ступенів. В актовій залі зібрався весь педагогічний колектив, а учні підготували чудові концертні номери й привітання. На розсуд глядача були представлені веселі сценки з учнівського та вчительського життя, в яких брали участь учні 11 та 8 класів, святкові пісні, таночки підготували учні 5, 6, 7, 10 класів.

До початку концерту всі присутні мали за честь поспілкуватись із Лідією Фокіївною Глєбовою, яка написала збірники віршів «Сподівання», «Калейдоскоп».

Приїхавши до нас на зустріч із с. Хрещенівки, ця талановита жінка продекламувала свої вірші, показала неймовірної краси вишиті нею рушники та серветки.Емоційним та зворушливим став виступ учителя фізичної культури Віктора Григоровича Ткаченка, заступника директора з навчально-виховної роботи Альони Сергіївни Гергель, вчителя математики Жанни Данилівни Ткаченко, директора школи Галини Володимирівни Лигун. Саме в цей день кожен з нас згадав свого Вчителя – того, який долучив до книги, запалив іскорку знань, був старшим другом і порадником, кому ми зобов’язані своїми життєвими і професійними перемогами.

Грамотою директора школи та голови профспілки за багаторічну самовіддану плідну працю в системі освіти та високий професіоналізм, відданість своїй справі, з нагоди святкування Дня працівників освітинагороджено учителів, які більше 40 років навчали не одне покоління у школі. А до 45-річчя з дня заснування школи їм були вручені пам'ятні медалі, кошти на виготовлення яких надав директор ДПДГ «Піонер» В'ячеслав Олегович Бєлов.

Стало доброю традицією в школі проводити день учнівського самоврядування на честь свята. Учні 10-11 класів мали змогу спробувати себе у ролі вчителів та адміністрації. Уроки мови літератури, математики та багато інших предметів стали в цей день особливо цікавими, адже, як відомо, діти бачать світ зовсім іншими очима. «Нова» адміністрація школи теж працювала «не покладаючи рук». Директор школи та його помічники в особі новоспечених завучів намагалися вирішувати всі виникаючі проблеми швидко і ефективно.Учні впевнені, що такі дні самоврядування їм дуже потрібні. Адже в такий спосіб вони вчаться відповідальності, вмінню приймати правильні рішення, відстоювати свою думку та розвивати навички громадськості. Тож всім працівникам освіти нашого краю:

Бажаю злетів і нових висот,
Щоб труднощі зникли навіки.
Побільше щоб отримали
державних нагород,
І щастя плинуло, мов синьоокі ріки.

Тетяна Олегівна Онишкевич, класний керівник 11 класу Любимівської ЗОШ І-ІІІ ступенів

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter