Незвичайну виставу «Цирк на воді» відвідали наші учні у м. Кривий Ріг. Це яскраве і незабутнє дійство, яке запам’яталось дітям. Замість звичної арени – величезний басейн місткістю 170 кубів води з фантастичними фонтанами, які у висоту досягають близько 20 метрів. Саме вони роблять шоу по справжньому казковим та чарівним. Майже всі циркові номери пов’язані із водною акваторією. Артисти балету танцюють безпосередньо у воді, повітряні акробати, перш ніж поринути у повітря, теж занурюються до басейну, створюючи «мокрий» ефект своїх і без того досконалих тіл. Враження від циркового дійства підсилюють спецефекти та музичний супровід. Але, як завжди, головною окрасою циркової програми є улюбленці дітей і дорослих – кумедні мавпочки, бурі ведмеді, рожеві пелікани.

Але головна родзинка Цирку на воді – це виступ морського котика, який вміє плескати своїми «долонями», виловлює обручі з басейну, жонглює м’ячем і навіть вміє співати. Всю програму супроводжували клоуни, які веселили всіх глядачів та заряджали нас новим шквалом позитивних емоцій.

Оригінальні виступи артистів з захоплюючими номерами надовго подарували відчуття справжнього свята.

Учнівський, педагогічний та батьківський колективи навчального закладу щиро дякує директору ТОВ «Агросвіт» Канєвському Олександру Михайловичу за безкоштовне надання транспорту для поїздки у м. Кривий Ріг та водієві Олегу Петровичу Мілько.

Наталя Топчій, учитель музики мистецтва Хрещенівської ЗОШ

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter