УКРАЇНА

НОВОВОРОНЦОВСЬКА РАЙОННА РАДА ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

74200, смт.Нововоронцовка Херсонської області, вул.Леніна,10, тел.2-11-61 e-mail: nvoron-rada @ ua.fm 24.03.2016 № 01-25/75

На №______від ______

КП «Редакція Нововоронцовської районної газети «Вісті»

Прошу надрукувати в районній газеті «Вісті» повідомлення про скликання У сесії районної ради, яка відбудеться 08 квітня 2016 року о 10 годині в залі засідань районної ради з наступним проектом порядку денного:

1. Про районну комплексну програму щодо захисту прав дітей та запобіганню бездоглядності серед них на 2016 рік Доповідає: заступник голови РДА Литовченко Н.Ю.

2. Про внесення доповнень до програми розвитку культури і духовності в районі на 2013-2017 роки Доповідає: заступник голови РДА Литовченко Н.Ю.

3. Про внесення змін до рішення ІІІ сесії районної ради сьомого скликання від 30.12.2015 року № 42 «Про районний бюджет на 2016 рік» Доповідає: начальник фінансового управління РДА Найда Л.А.

4. Про хід виконання комплексної програми розвитку водного господарства Нововоронцовського району на період до 2020 року Доповідає: перший заступник голови РДА Єрохін О.С.

5. Про хід виконання районної програми поліпшення життєзабезпечення та соціального захисту окремих категорій громадян Нововоронцовського району на 2015 – 2018 роки Доповідає: заступник голови РДА Литовченко Н.Ю.

6. Про стан виконання районної програми висвітлення діяльності органів влади та органів місцевого самоврядування Нововоронцовського району у засобах масової інформації на 2015 рік Доповідає: заступник голови РДА Литовченко Н.Ю.

7. Про стан виконання районної програми оздоровлення та відпочинку дітей влітку 2015 року Доповідає: заступник голови РДА Литовченко Н.Ю.

8. Про стан виконання районної комплексної програми підтримки молоді і розвитку фізичної культури та спорту на 2015 рік Доповідає: заступник голови РДА Литовченко Н.Ю.

9. Про стан виконання районної програми централізованого тимчасового зберігання архівних документів, що не належать до Національного архівного фонду на 2015 рік Доповідає: директор комунальної установи«Трудовий архів Нововоронцовського району» Медведьова Т.М.

10.Про делегування повноважень Нововоронцовської районної ради Нововоронцовській районній державній адміністрації Доповідає: голова районної ради Бідний М.М.

11.Про затвердження Порядку розгляду електронних петицій в Нововоронцовській районній раді Доповідає: голова районної ради Бідний М.М.

12.Про звіт директора комунального закладу «Нововоронцовський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» про результати роботи закладу та свою діяльність Доповідає: директор комунального закладу «Нововоронцовський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» Киян Н.А.

13.Про надання дозволу КЗ «Нововоронцовська ЦРЛ» на використання коштів, які надійдуть від оренди майна спільної власності територіальних громад району у 2016 році Доповідає: голова районної ради Бідний М.М.

14.Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки для підготовки лота для продажу права оренди, площею 15,5432 га, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва із земель комунальної власності сільськогосподарського призначення за межами населених пунктів на території Нововоронцовської селищної ради Доповідає: начальник відділу Держземагенства у Нововоронцовському районі Колюбанич М.М.

15. Про внесення змін до рішення ІІ сесії районної ради сьомого скликання від 11.12.2015 року № 10 «Про президію Нововоронцовської районної ради сьомого скликання» Доповідає: голова районної ради Бідний М.М.

16.Про Угоду про співпрацю між районною радою, селищною та сільськими радами Нововоронцовського району Доповідає: голова районної ради Бідний М.М.

17. Інші питання.

3). На сесію запросити голову районної державної адміністрації, заступників голови районної державної адміністрації, депутатів обласної ради, керівників районних служб, начальників управлінь та відділів райдержадміністрації, селищного та сільських голів, прокурора району, начальника Нововоронцовського РВУМВС в Херсонській області.

Голова районної ради                                                             М.М. Бідний

Посохіна 2 15 39

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter