Головний тренер «Продексіма» Хаві Родрігес дав коментар до переможного матчу своєї команди проти «Сокола» (8: 0)

- По-перше, я б хотів сказати, що ми вже на протязі довгого часу проводимо певну роботу, яка дає свої плоди. Плюс я ще хотів би сказати, що зараз ми повернулися після декількох днів відпочинку, але навіть в такій ситуації наша команда змогла зібратися і гідно виступити проти наших суперників. Ще б хотів підкреслити, що наша команда поважає суперників, а команда суперників не робить того ж. Але в будь-якому випадку, ми провели такий матч, який хотіли.

- Уже після першого тайму у «Продексіма» була серйозна перевага 4: 0. Які слова ви говорили футболістам у перерві матчу?

- Я їм сказав, що ми повинні виходити в другій тайм з рахунком 0: 0, що ми повинні виходити з тієї ж самої концентрацією, з тим же відношенням до гри, з тією ж інтенсивністю. Я задоволений тим, що гравці звернули увагу на мої слова, і вони так і зробили. Крім того, я задоволений результатом, так як другий тайм теж був 4: 0. Але найбільше я задоволений тим, що змогли утримати наші ворота сухими, і з них не зайшов жоден м'яч.

- Ви в останніх матчах практикуєте гру в 3 четвірки, що не характерно для сучасного футзалу і досить спірний момент. Чи не могли б ви пояснити, чому команда грає в 3 четвірки?

- Справа в тому, що у нас досить-таки багато гравців, і я думаю, що всіх їх потрібно використовувати. У нас є 3 четвірки, і, якщо я не помиляюся, у нашого суперника було всього дві четвірки. Таким чином, вони більше втомлювалися, тому я намагаюся залишати найсильніших гравців на останні 15 хвилин, щоб в останні 15 хвилин ми були сильнішими, а команда суперника була вже втомленою.

Але це ще не означає, що я так буду робити завжди, тому що я зараз дивлюся по ситуації в матчах. Можливо, в інших матчах гратимуть лише 7 або 8 чоловік.

Прес-служба МФК «Продексім» 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter