Бомбардири: | Команда | І | Г (п) | |
1 | Коломоєць Михайло | ВПК-Агро | 3 | |
2 | Пуляєв Сергій | Таврія | 3 | |
3 | Алексанов Сергій | ВПК-Агро | 2 | |
4 | Будняк Іван | ФК Дніпро | 2 | |
5 | Донгаузер Микита | ВПК-Агро | 2 | |
6 | Комягін Юрій | Таврія | 2 | |
7 | Лівінський Роман | СК Каховка | 2 | |
8 | Ломака Сергій | Мотор | 2 | |
9 | Молодожон Микита | Мотор | 2 | |
10 | Назаренко Сергій | ФК Дніпро | 2 | |
11 | Шинкаренко Владислав | ФК Дніпро | 2 |
Дискваліфіковані: | Команда | Дата | |
1 | Клюс Анатолій | Яруд | 8.09.2018 |
2 | Корсун Володимир (президент) | ВПК-Агро | 8.09.2018 |
3 | Оліщук Володимир (віце-президент) | Колос | 9.09.2018 |
Просимо команди уважно слідкувати за обліком дисциплінарних санкцій. Згідно з п. 1 Статті 40 регламенту змагань відповідальність за даний облік покладається на команди.
1 ТУР |
||
4.08 (субота) | ВПК-Агро – Таврія |
2:3 (1:2) |
4.08 (субота) | ФК Дніпро – Мотор |
1:2 (0:1) |
4.08 (субота) | Колос – ФК Кривий Ріг |
1:1 (1:0) |
5.08 (неділя) | Скорук – Дружба |
2:0 (1:0) |
5.08 (неділя) | Яруд – СК Каховка |
1:1 (0:1) |
11.11 (неділя) | Кобра – Перемога | |
2 ТУР |
||
11.08 (субота) | Дружба – Яруд |
2:0 (0:0) |
11.08 (субота) | ФК Кривий Ріг – Скорук |
0:1 (0:0) |
11.08 (субота) | Мотор – Колос |
2:1 (1:0) |
11.08 (субота) | Таврія – ФК Дніпро |
3:1 (2:0) |
12.08 (неділя) | Перемога – СК Каховка |
0:0 |
12.08 (неділя) | Кобра – ВПК-Агро |
0:7 (0:3) |
3 ТУР |
||
18.08 (субота) | ВПК-Агро – Перемога |
2:1 (1:0) |
18.08 (субота) | ФК Дніпро – Кобра |
5:3 (2:2) |
18.08 (субота) | Колос – Таврія |
0:1 (0:0) |
18.08 (субота) | Скорук – Мотор |
0:2 (0:1) |
19.08 (неділя) | Яруд – ФК Кривий Ріг |
0:1 (0:0) |
19.08 (неділя) | СК Каховка – Дружба |
3:2 (1:2) |
4 ТУР |
||
24.08 (п’ятниця) | Колос – Кобра |
5:1 (3:1) |
25.08 (субота) | ФК Кривий Ріг – СК Каховка |
0:4 (0:4) |
25.08 (субота) | Мотор – Яруд |
0:0 |
25.08 (субота) | Таврія – Скорук |
1:1 (1:0) |
25.08 (субота) | ВПК-Агро – ФК Дніпро |
3:0 (2:0) |
26.08 (неділя) | Перемога – Дружба |
3:0 (1:0) |
5 ТУР |
||
1.09. (субота) | ФК Дніпро – Перемога |
0:0 |
1.09. (субота) | Колос – ВПК-Агро |
1:2 (0:1) |
1.09. (субота) | Скорук – Кобра |
3:0 (2:0) |
1.09. (субота) | Дружба – ФК Кривий Ріг |
2:2 (1:1) |
2.09 (неділя) | Яруд – Таврія |
0:1 (0:1) |
2.09 (неділя) | СК Каховка – Мотор |
2:2 (0:1) |
6 ТУР |
||
8.09 (субота) | Мотор – Дружба |
1:1 (0:1) |
8.09 (субота) | Таврія – СК Каховка |
3:0 (0:0) |
8.09 (субота) | ВПК-Агро – Скорук |
1:1 (0:0) |
8.09 (субота) | Яруд – Кобра | Матч перенесено |
9.09 (неділя) | ФК Дніпро – Колос |
2:1 (1:0) |
9.09 (неділя) | ФК Кривий Ріг – Перемога |
1:1 (0:0) |
7 ТУР |
||
15.09 (субота) | Колос – Перемога | |
15.09 (субота) | Скорук – ФК Дніпро | |
15.09 (субота) | Дружба – Таврія | |
15.09 (субота) | ФК Кривий Ріг – Мотор | |
16.09 (неділя) | Яруд – ВПК-Агро | |
16.09 (неділя) | СК Каховка – Кобра | |
8 ТУР |
||
22.09 (субота) | Таврія – ФК Кривий Ріг | |
22.09 (субота) | Кобра – Дружба | |
22.09 (субота) | ВПК-Агро – СК Каховка | |
22.09 (субота) | Колос – Скорук | |
23.09 (неділя) | Перемога – Мотор | |
23.09 (неділя) | Яруд – ФК Дніпро | |
9 тур |
||
29.09 (субота) | Скорук – Перемога | |
29.09 (субота) | Дружба – ВПК-Агро | |
29.09 (субота) | ФК Кривий Ріг – Кобра | |
29.09 (субота) | Мотор – Таврія | |
30.09 (неділя) | Яруд – Колос | |
30.09 (неділя) | СК Каховка – ФК Дніпро |
10 ТУР |
||
6.10 (субота) | Кобра – Мотор | |
6.10 (субота) | ВПК-Агро – ФК Кривий Ріг | |
6.10 (субота) | ФК Дніпро – Дружба | |
6.10 (субота) | Колос – СК Каховка | |
6.10 (субота) | Скорук – Яруд | |
7.10 (неділя) | Перемога – Таврія | |
11 ТУР |
||
13.10 (субота) | Дружба – Колос | |
13.10 (субота) | ФК Кривий Ріг – ФК Дніпро | |
13.10 (субота) | Мотор – ВПК-Агро | |
13.10 (субота) | Таврія – Кобра | |
14.10 (неділя) | Яруд – Перемога | |
14.10 (неділя) | СК Каховка – Скорук |
ДРУГЕ КОЛО. 2018 р.
12 тур |
||
20.10 (субота) | Таврія – ВПК-Агро | |
20.10 (субота) | Мотор – ФК Дніпро | |
20.10 (субота) | ФК Кривий Ріг – Колос | |
20.10 (субота) | Дружба – Скорук | |
21.10. (неділя) | Перемога – Кобра | |
21.10. (неділя) | СК Каховка – Яруд |
13 ТУР |
||
27.10 (субота) | Скорук – ФК Кривий Ріг | |
27.10 (субота) | Колос – Мотор | |
27.10 (субота) | ВПК-Агро – Кобра | |
28.10 (неділя) | СК Каховка – Перемога | |
28.10 (неділя) | Яруд – Дружба | |
28.10 (неділя) | ФК Дніпро – Таврія | |
14 ТУР |
||
3.11 (субота) | Кобра – ФК Дніпро | |
3.11 (субота) | Таврія – Колос | |
3.11 (субота) | Мотор – Скорук | |
3.11 (субота) | ФК Кривий Ріг – Яруд | |
3.11 (субота) | Дружба – СК Каховка | |
4.11 (неділя) | Перемога – ВПК-Агро |