«Ентузіаст» володар Кубка Нововоронцовського району сезону 2016 року.

Кубок Нововоронцовського району . Фінал.

25 червня (субота)

Осокорівка. Стадіон «Колос», 300 глядачів

"Дніпро" (Михайлівка) – "Ентузіаст"  (Нововоронцовка)– 0:1 (0:0 – основний час, додатковий час 0:1)

(Проценко Віталій, 119 хв)

«Дніпро» - Олександр Дударенко, Віктор Довгий, Сергій Довгий, Ян Довгий, Зіновій Струк, Давид Денисенко, Микола Іващенко, Ігор Довгий, Олександр Міхаїл, Олександр Макух, Олександр Чуловський ; запасні –  Віталій Дудка, Анатолій Довгий, Михайло Шевченко, Петро Богдан, Іван Лесик, Дмитро Бурлай.

 

«Ентузіаст» - Олександр Шипулов, Олександр Шемет, Дмитро Мількович, Олександр Гончаров, Глєб Мураєнко, Олег Рудой, Ігор Гусинський, Богдан Параскевич, Євген Головінський, Віталій Проценко, Степан Молотков; запасні – Станіслав Панчук, Артем Приліпов, Роман Олійник, Віктор Білан, Анатолій Зінов’єв.

 

Арбітри: Ігор Макаренко, Віктор Серебрянський, Дмитро Постолюк ( всі – Херсон)

      

      

  Фінал Кубка району викликав певний інтерес у футбольних колах району. Команди в чемпіонаті зіграли шість турів,  тому до фінального матчу підійшли в хорошій футбольній формі. Незважаючи на спеку, футболісти старались показати хороший футбол. Та до реальних гольових моментів справа не доходила, мабуть тому основний час завершився внічию. Арбітри, до речі вся бригада із міста Херсона, згідно регламенту призначили додатковий час, який, здавалось, також завершиться нулями, хоча періодично гострота виникала біля одних і других воріт. І тут на останній хвилині додаткового часу номінальні гості зуміли організували гольову атаку. М’ячем у центрі поля заволодів Олег Рудой, який розпочав атаку, перевівши м’яч на фланг Віктору Білану, останній зробив націлену передачу у штрафний майданчик «Дніпра», а там спритнішим за всіх виявився граючий тренер «Ентузіаста» Віталій Проценко – обробив м’яч і потужним ударом відправив  «шкіряну кулю» в рамку воріт суперника. Сил і часу відігратися у михайлян не залишилось,  йшла остання хвилина. 1:0 пермагає «Ентузіаст» і почесний приз їде в Нововоронцовку.

Нагородження команд проводив голова Нововоронцовської райдержадміністрації Василь Тітаренко, який подякував фіналістам за  хорошу гру впродовж кубкового турніру й у фінальному матчі та  вручив переможцям і  фіналісту Кубки та грамоти. Також команди учасники фіналу отримали призи від обласної федерації футболу – так необхідні для команд футбольні м’ячі. Василь Тітаренко, від імені оргкомітету змагань, запропонував присвятити  весняний Кубок району пам’яті Віктора Яковича Волченка, колишнього голови колгоспу «Україна», людини, яка у 80 роках минулого століття приділяла розвитку спорту в Осокорівці дуже величезну увагу, затвердити проведення фінального матчу на день молоді в переддень Дня Конституції та  надати пріоритетне право в прийомі, організації та проведенні фінальних матчів селу Осокорівка.

 

Наш кор.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter