Віктор Бобиренко, спеціально для УП
Джерело: pravda.com.ua

Уряд Гройсмана анонсував новий крок у децентралізації України. А саме – можливість автоматичного надання статусу об'єднаних територіальних громад (ОТГ) усім райцентрам та містам районного підпорядкування. І навіть пообіцяв гроші з державного бюджету для цільової підтримки.

Два роки тому тисячі першокласників по всій Україні розпочали навчання у Новій українській школі. Реформа освіти не стоїть на місці. На черзі – створення опорних навчальних закладів, оптимізація шкіл. Про те, як реформа рухається у нашому районі та що вже зроблено, ми поспілкувалися з начальником відділу освіти Нововоронцовської РДА Тетяною Фоменко.

18 січня у місті Кривому Розі відбувся 24-тий відкритий фестиваль-конкурс «Мистецьке свято «Душі криниця». Палац культури і творчості зібрав 143 учасника.

Джерело: naglyad.org

Останній місяць в українських медіа та соцмережах активно обговорюється тема нового трудового законодавства. 27 грудня уряд схвалив і вніс на розгляд парламенту проєкт закону про працю, який має замінити чинний трудовий кодекс. Попри те, що закон тільки-но опрацьовується в комітеті, і до його ухвалення ще далеко, він вже обріс міфами і чутками. Українці налякані заголовками про майбутні звільнення без попередження та ліквідацію профспілок. Де міф, а де правда, розбирався Центр громадського моніторингу та контролю.

Нововоронцовським відділом Бериславської місцевої прокуратури вивчено результати роботи з особистого прийому, розгляду звернень громадян у 2019 році.