Спалах африканської чуми свиней зафіксований на території свиногосподарства ФОП Рахімов І.А., м.Каховка, Каховського району, Херсонської області дата встановлення діагнозу 01.04.2020 року.

Благодійність завжди викликає найщиріші почуття вдячності та захоплення. Вдячності людям, які хочуть і можуть творити добро. Особливо, коли ця благодійність спрямована на захист найціннішого-життя та здоров’я людей.

Непроста доля випала випускникам шкіл цього року через тяжку епідеміологічну ситуацію в країні та світі.

Джерело: naglyad.org 

Цьогоріч українці святкуватимуть Великдень у незвичайних умовах. Жорсткий карантин через коронавірус забороняє усі масові заходи і релігійні збори.

Автор: Ольга Модіна. Джерело: radiosvoboda.org

1 квітня 2020 року в Україні стартував другий етап медреформи. Заклади охорони здоров'я, які надають спеціалізовану чи вузькоспеціалізовану медичну допомогу, тепер також працюватимуть за принципом «гроші за пацієнтом», як і перша ланка. Також має запрацювати програма медичних гарантій – це перелік послуг, які держава гарантує пацієнту безкоштовно. Чи готова все ж таки Україна до цих змін? Чи не буде знову перенесення термінів, але тепер вже через коронавірус? І що зміниться для звичайного пацієнта?