Чорнобильська зона – це взагалі місце розвитку в Україні. Білорусь вже пішла трошки швидше. Вони зменшили 30-кілометрову зону до 10 км і вже визначили територію, на якій можна розміщувати підприємства, вирощувати продукцію. Те саме відбувається зараз у нас. Тобто у нас є заповідник. І є промислова зона, де вітрова і сонячна енергетика має найкращу інвестиційну привабливість в Україні з урахуванням тарифу. Вся Україна має вільну потужність зеленої енергетики, без навантаження на тариф, до 4 ГВт, а Чорнобильська зона – 2,1 ГВт.

У проекті бюджету на 2020 рік закладено 47 628,6 млн грн на виплату пільг та субсидій. Цієї суми вистачить для задоволення потреб усіх категорій населення, які потребуватимуть державної допомоги з оплатою комунальних послуг.

19 вересня 2019 року працівники комунального закладу «Нововоронцовська центральна районна бібліотека» Наталя Сисенко та Людмила Куковінець провели косплей «Веселі витівки у книжковому лісі» для вихованців старших груп Нововоронцовський ДНЗ №1 та учасників волонтерської команди «Лідер», під час якого розвивали їх пізнавальні та читацькі інтереси, виховували дбайливе ставлення до книжок.

У період з 6 по 11 вересня в усіх регіонах України (за винятком Криму та окупованих територій Донецької та Луганської областей) соціологи Центру Разумкова опитали 2018 респондентів віком від 18 років та, за результатами дослідження, опублікували поточний рейтинг довіри громадян до суспільних інститутів.

Раз у два роки проходить спартакіада серед збірних команд членів Профспілки працівників освіти і науки України Херсонської області. Освітяни Нововоронцовщини завжди беруть участь у цих змаганнях, тому і цього року зібрали команду і вирішили випробувати свої сили та вміння.