14 березня в Нововоронцовській районній раді відбулася зустріч із воїнами АТО. На обговоренні були присутні самі АТОвці із головою громадської організації «Об’єднання учасників АТО Нововоронцовського району» Дмитром Старушкевичем та головою Нововоронцовської районної ради Михайлом Бідним, виконавчим апаратом районної ради та депутатами.

На засідання учасники АТО прийшли з одним єдиним проханням до районної влади: допомогти у вирішенні «гострого» питання отримання земельних ділянок.

Довге ходіння кабінетами, спекуляція чиновників і постійне жонглювання статтями законів призвели до того, що терпець у військовослужбовців увірвався.

Як відомо, ще в 2014 році було вирішено, що учасники АТО мають право на отримання земельної ділянки для ведення фермерського або особистого селянського господарства, садівництва, будівництва і обслуговування житлового будинку чи ж бо для індивідуального дачного будівництва.

Проте, щоб запропонувати щось розумне, районне керівництво почало сповзати з теми та перекладати все на керівництво селища.

На при великий жаль, зустріч для АТОвців закінчилася нічим, хоча голова районної ради й пообіцяв, що відбудеться ще одна зустріч, і навіть за участю обласних ЗМІ та телебачення, але, здається, йому не повірили.

Наш кор.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter