Районна Спартакіада школярів у повному розпалі. Зональні змагання з волейболу на минулому тижні відбулись в Новоолександрівці, Любимівці та Нововоронцовці. З 10 шкіл-учасниць до фіналу потрапили 6. Серед них: і юнаки, і дівчата Біляївського НВК (вчитель Панасюк М.П.) та Нововоронцовської зош № 1 (вчителі Гасай В.К., Андрусенко П.І.), юнаки Золотобалківської зош (вч. Шипулов О.С.), Новоолександрівської ЗОШ/С (вч. Лемєшов Ю.Б.), дівчата Осокорівської ЗОШ (вч. Радчуков В.В.) і Нововоронцовської ЗОШ № 2 (вч. Лачина О.З.).

Справжнім спортивним святом був фінал. Напружена боротьба точилася між суперниками, а вболівальники то тамували подих, то зривалися голосними оваціями, підтримуючи свої команди. За 15 років знову повернули собі славу найсильніших дівчата з Осокорівки, другими стали школярки з Нововоронцовської ЗОШ №1, третіми — Біляївського НВК. На першу сходинку п’єдесталу пошани піднялися юнаки Золотобалківської ЗОШ, другу — Нововоронцовської ЗОШ №1, третю — Новоолександрівської ЗОШ/С.

Вітаємо переможців, дякуємо всім учителям та юним спортсменам, що гартують своє тіло, показують приклад ровесникам, переконують, що сильний дух і міцне здоров’я — запорука здорового способу життя.

Спортивна школа

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter