Наприкінці травня місяця поточного року у м. Херсоні відбувся І конкурс художньої самодіяльності обласної міжгалузевої ради профспілок. У ньому взяли участь 28 представників різних галузевих профспілок області, які змагалися в номінаціях «Вокальний жанр», «Інструментальний жанр», «Декламаторське мистецтво» та «Хореографічний жанр».

Херсонську обласну організацію профспілки працівників державних установ України представляв народний аматорський колектив «Дудчанські парубки», який є візиткою Нововоронцовщини і які завдяки оригінальній манері виконання, майстерності, завзятості здобули перемогу в номінації «Інструментальний жанр».

Парубки під оплески залу виконали дві пісні «Єдина ти така», вірші та музика О.Гетьманського та «Їдуть козаченьки», вірші і музика народні. Пишаємося нашими земляками та горді, що вони є частинкою нашої районної організації профспілки працівників державних установ.

Від імені обласного та районного комітетів профспілки працівників державних установ України вітаємо наш народний аматорський колектив «Дудчанські парубки» з перемогою. Вдячні усьому колективу, а також висловлюємо окрему подяку керівнику Іваніву Володимиру Федоровичу, Дудчанському сільському голові Грицик Аліні Валентинівні та голові первинної проспілкової організації Дудчанської сільської ради Іванів Ользі Володимирівні. Бажаємо й надалі чимало творчих злетів, професійних здобутків, успіхів у майбутніх конкурсах. А у вашому особистому житті нехай розквітає щастя, панує родинний затишок та благополуччя. Нехай здійсняться всі Ваші життєві плани, надії і мрії, а кожен день буде світлим і сонячним, дарує радість творчого натхнення і життєвих перемог.

Олена Бриж, голова Нововоронцовської районної організації профспілки працівників державних установ України

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter