Нема світлішого нічого в цілім світі,
Як сонце ясне й чисті небеса.
Нема нічого кращого, як діти,
Бо в них любов, надія і краса.

Щорічно в Україні і світі відзначається радісне і веселе дитяче свято – Міжнародний день захисту дітей. Він святкується 1 червня. Це загальнонаціональне свято, яке покликане привернути увагу людей до проблем дітей. Воно було організоване за указом президента від 30 травня 1998 року на підтримку ініціативи Міністерства України у справах сім'ї та молоді, Всеукраїнського комітету захисту дітей, Національного фонду соціального захисту матерів і дітей "Україна – дітям".

Дитинство – це чудова пора надій і сподівань на прекрасне життя та здійснення мрій. Діти – це майбутнє нашої держави, яке формується у сьогоденні. Яскраво, енергійно та насичено у селі Нововоскресенське відзначили Міжнародний День захисту дітей. Святкування відбулося у сільському будинку культури. Аби маленькі учасники були задоволені та отримали незабутні враження, організатори створили усі умови задля проявлення творчих здібностей і вмінь кожної дитини.

Святковий концерт залишив лише приємні спогади. Наші маленькі зірочки підкорили серця глядачів. Чудові пісні дарували Мунтянова Діана, Ченець Олександр, Омельченко Анастасія, Сирота Дар'я. Зачарувала всіх присутніх піснею про бабусю вихованиця дитячого садочка Золотарьова Юлія.

Найбільш захоплюючим блоком святкування стала зона казок. Саме тут організатори свята влаштували для дітей справжнє казкове дійство. Дітлахи були не тільки глядачами, але й безпосередніми учасниками всіх казкових подій. Разом із казковими героями, кожен міг спробувати себе в різноманітних образах та ролях. До діточок завітав казковий потяг «Вітерець» і запросив усіх бажаючих у незвичайну подорож. А пасажирами були найулюбленіші казкові герої(Коза Дереза, Колобок, Пан Коцький та інші), які і повезли дітей у казку. Бібліотекар Шарафан А.Д. підготувала казкову вікторину, діти із захопленням відповідали на запитання, демонструючи свої знання. Найбільше емоцій викливав конкурс юних художників. Діти активно взялися за фарби і за лічені хвилини шедеври були готові! Діти обожнюють дивитися мультфільми. Тому і наступний конкурс «Впізнай мелодію» дуже сподобався учасникам. Під час ігор, конкурсів діти нагороджувалися цукерками. А по завершенні свята на присутніх чекали солодкі гостинці. Кожна дитина отримала морозиво.

Щирі слова подяки висловлюємо благодійникам за надану фінансову допомогу в організації і проведенні дитячого свята: Мунтянову П.П., Баранову Е.М., Юськіву О.М., Бурцеву М.М., Білоконю М.В..

Наш святий обов’язок дорослих – зробити своїх дітей щасливими не тільки сьогодні, влаштувавши їм свято, а завтра і завжди. Адже наші діти – то майбутнє нашої країни, яке має бути щасливим. І кожна усмішка, кожне сказане ласкаве слово – це великий внесок у щасливе дитинство маленьких українців. Нехай же кожна дитина у нашій державі буде щасливою від любові, уваги та піклування дорослих і тільки тоді і ми зможемо відчути смак справжнього щастя!

Т.Ю. Мунтянова, педагог-організатор Нововоскресенської ЗОШ І-ІІІ ст.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter