За дорученням районного комітету профспілки працівників держустанов щиросердечно вітаю з професійним святом – Днем Державної служби України!

Державна служба проходила різні часи становлення, і зараз, можливо, один з непростих періодів. Але, державна служба – це, в першу чергу, люди, які працюють на державу і від імені держави. Це їх життя, їх робота, це їх перемоги і проблеми.

Нововоронцовський райком профспілки працівників держустанов (на фото зліва на право: Н.А. КИЯН, І.В. ГУЛКО, О.О. Шмарковська, О.Р. БРИЖ,
Ю.О. ПІСКУРОВСЬКА) 19 червня 2019 р.

На державних службовців покладено відповідальне завдання – забезпечувати практичне виконання в державних органах функцій і завдань держави, тому кожний держслужбовець повинен свідомо обирати шлях служіння народу. Приємно, що переважна більшість саме таких відповідальних і компетентних людей працює в загоні держслужбовців Нововоронцовщини. На сьогодні майже 100 держслужбовців несуть щоденну службу в апараті районної державної адміністрації, її структурних підрозділах, територіальних підрозділах центральних органів виконавчої влади. Серед славної когорти нинішніх та колишніх держслужбовців 8 магістрів державного управління, 6 переможців ІІ туру Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець».

На даний час Україна переживає особливий етап своєї історії і наші громадяни очікують від держслужбовців ефективного і відповідального управління. Система державного управління повинна стати мобільною, адекватно реагувати на запити сучасного суспільства і постійно підвищувати рівень довіри населення до влади. Саме тому українці чекають від держслужбовців глибокої компетентності, ініціативи і творчого ставлення до справи.

Хотілося б побажати всім – і досвідченим працівникам, і молодому поколінню державних службовців, витримки і терпіння, тактовності і толерантності, розуміння проблем людей та умілого знаходження їх способу вирішення.

Окремо хочу подякувати від нинішніх держслужбовців ветеранам державної служби, які більшу частину свого життя присвятили державній службі і зараз перебувають на заслуженому відпочинку.

Я не можу сьогодні не згадати державних службовців-ветеранів завдяки яким формувалося обличчя державної служби в районі: це Персистий Олександр Іванович, Хворостяна Олександра Михайлівна, Гончарова Валентина Іванівна, Галушко Тамара Костянтинівна, Синьогуб Микола Миколайович, Онищенко Олександра Микитівна, Троцик Зінаїда Василівна, Слива Надія Григорівна, Чумаченко Ольга Петрівна, Гончарова Валентина Петрівна, Гладиш Валентина Вікторівна, Васютіна Валентина Миколаївна, Задерій Марія Тимофіївна, Кузьменко Андрій Костянтинович та інші.

Наша профспілка – є голосом державних службовців, завдяки якому здійснюється захист їх трудових та соціально-економічних прав. І ми переконані в тому, що робота повинна бути безпечною, оплата праці та пенсії – справедливими, а кожен повинен мати можливості для особистісного розвитку.

В канун професійного свята бажаю кожному із Вас, Вашим сім*ям, близьким та друзям впевненості у завтрашньому дні, великого людського щастя, миру, злагоди та віри у кращу долю!

Своє привітання хочу закінчити словами нашої спілчанки, колеги з Одещини Алени Сєбової (мовою оригіналу):

Дай Бог всем вам по-реже спотыкаться
О ненависть, о зависть и о власть.
Дай Бог всем вам скорее подыматься,
Если придется все-таки упасть.
Дай Бог всем вам иметь такую мудрость,
Чтоб вы не рвались спорить с дураком.
Дай Бог не увенчаться, сделав глупость,
В глазах людей дурацким колпаком.
Дай Бог всем вам здоровья, счастья, чувства меры,
Уменья сострадать, любить, творить.
Дай Бог всем вам глоток великой ВЕРЫ,
Чтоб ЖИТЬ!

Олена Бриж, голова райкому профспілки працівників держустанов України

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter