Рішенням господарського суду Херсонської області від 03.06.2019 задоволено позов керівника Бериславської місцевої прокуратури в інтересах держави в особі Біляївської сільської ради, зобов’язано сільськогосподарське приватне підприємство повернути сільській раді земельну ділянку сільськогосподарського призначення площею 32 га вартістю майже 1,3 млн. грн.

Так, Нововоронцовським відділом Бериславської місцевої прокуратури встановлено, що в жовтні 2018 року закінчився строк дії договору оренди земельної ділянки сільськогосподарського призначення, укладений між сільськогосподарським підприємством та Біляївською сільською радою Нововоронцовського району.

Відповідно до умов договору, після його припинення земельна ділянка підлягала поверненню Біляївській сільській раді, якою прийнято рішення про початок процедури підготовки та проведення земельних торгів у формі аукціону, але підприємство продовжувало користуватись земельною ділянкою, що стало підставою для звернення за захистом інтересів держави Бериславською місцевою прокуратурою.

З повагою С. Ярова, в.о.начальника Нововоронцовського відділу Бериславської місцевої прокуратури.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter