З метою реалізації відпочинку та оздоровлення дітей у літній період при Хрещенівській школі працював пришкільний табір відпочинку та оздоровлення «Дивосвіт» з денним перебуванням учнів. Табір здійснював свою діяльність в одну зміну протягом 14 днів. При таборі функціонувало 2 учнівські загони: «Веселка» і «Барвограй».

Кожен день у таборі розпочинався і закінчувався лінійкою, де, оголошувався план роботи на день. Проводилося нагородження найактивніших учнів і загін грамотами табору та заохочувальними призами. Щоранку на лінійці лунали назви і девізи загонів.
Невід'ємною частиною табірного життя стала спортивно-масова робота. Тому щодня проводилась музична весела зарядка, різноманітні спортивні змагання, естафети, спортивно-туристичні ігри.

«День театру», «день художника», «день музики», « день модельєра» та дні мандрівок світом: «Країна індіанців», «Країна карнавалу», «Країна сходу сонця», «Країна детективів» – стали у таборі новими і дуже цікавими.

А скільки завзяття, ерудиції повинні були проявити діти під час вікторин, конкурсів, ігор: «Я- детектив», «Музика в нашому житті», «Танець – це життя» та інші.

Під час таборової зміни було заплановано і здійснено пішохідні екскурсії по ознайомленню та вивченню природи рідного краю. Виїздна екскурсія до села Осокорівки, де діти мали можливість відпочити на березі Дніпра залишила приємні та неймовірні враження, які відображалися у дитячих посмішках.

Учні були охоплені гуртковою роботою спортивного та художньо-естетичного напрямків. Плідно працювали гуртки: «Футбол» (керівник Сачук О.О.), «Ля-солька» (керівник Корецька О.А.) та «Художня творчість» (керівник Головко В.В.).

Здорова нація – здорові діти. Дотримуючись цього висловлювання, вихователі табору разом із медичним працівником проводили профілактичну роботу. У загонах проведені бесіди: «Охорона здоров'я влітку», «До чого призводять шкідливі звички», «Обери свій шлях - бути здоровим» ін.

Свої таланти діти демонстрували під час проведення конкурсів малюнків «Я малюю друга», «Сонце! Літо! Я!».

На завершення табірної зміни було проведено День табору. У цей день діти переглянули відео «Життя у таборі», отримали солодощі та були запрошенні на перегляд мультфільму у 3D форматі.

За час табірної зміни діти потоваришували, краще пізнали один одного, навчилися працювати у колективі, дізналися багато цікавого, розкрили свої таланти та вподобання, усвідомили важливість здорового способу життя, піклування про здоров’я змалечку.

Щирі слова подяки усім дорослим, які допомогали організовувати цікаве життя у таборі «Дивосвіт» і зокрема Хрещенівській сільській раді, з бюджету якої було виділено 12 тис.грн, з них 5 тис грн. для організації підвозу шкільним автобусом.

  

  

  

  

  

  

Тетяна Копиток, вчитель початкових класів Хрещенівської ЗОШ

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter