Святковий липневий вечір на Петра і Павла, на щастя, був прохолодним.

Тиха, до щему в серці, знайома мелодія, звучить в селищному парку. То вона кличе на зустріч з молодістю жителів селища. І йдуть, хто поважною ходою, хто швидше, наповнені спогадами, взявши з собою гарний настрій та молодечий запал.

Всі присутні усміхнені, бадьорі, вітають одне одного зі святом. Бо й правда, це свято, не лише Петра і Павла, а Ретро-вечір.

Приємні ведучі, з осяйними усмішками Світлана Бережна та Світлана Сидорук привітали всіх гостей. І полилася мелодійна, чарівна, незабутня українська пісня у виконанні тріо Олесі та Христини Петрушенків і Олександра Найдьонова, талановитого народного ансамблю «Джерела», ансамблю чарівних жіночок клубу «Надвечір’я», тріо Олесі і Христини Петрушенків та Альони Параскевич, солістки Світлани Бережної.

Тож юність і молодість70-80 років сплила в пам’яті кожного з присутніх, бо всі пісні переспівувались всіма учасниками свята.

Пригадались самі значущі події в житті кожного, пов’язані з тією чи іншою піснею, бо в багатьох з нас на очах з’являлись сльози і радості і смутку.

Чарівні ведучі розповіли дуже багато пізнавального про українські пісні, історії їх появи, про їх авторів та виконавців.

А потім ще більше підняла настрій, додала бадьорості, «Дискотека 80-х».

З величезною вдячністю звертаємось до працівників районного будинку культури та всіх організаторів чудового свята – зустрічі трьох поколінь (бо тут були батьки, діти та онуки), з найкращими піснями на землі, піснями мальовничої неньки України.

Всі учасники дійства не поспішаючи, залишали селищний парк, згадуючи різні веселі події молодості, натхненні до наступних зустрічей. Адже сподіваємось, що приєднаються до нас ще більше наших односельців і зустрічі будуть частішими, наприклад щомісяця.

До зустрічі.

  

  

    

Велике прохання до селищного голови Володимира Володимировича Марчука - відремонтувати танцювальний майданчик у парку, адже на ньому та від нього складались долі тисячів наших нововоронцовців.

З повагою і вдячністю: подружжя Гуглі О.Т., Білана Д.В., Петрушенка М.Г., Хоми В.М., Стецюри А.М. та О.Ф. Дубова-Тряпкіна

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter