15 серпня, відбулось засідання регіональної ради підприємців при обласній державній адміністрації, яку очолив голова ОДА Юрій Гусєв.

На порядку денному стояв ряд питань, які хвилюють чи не кожного приватного підприємця області. Серед них питання щодо застосування нормативно-грошової оцінки земель, врегулювання проблем договірних відносин суб’єктів підприємницької діяльності з ТОВ «Херсонська обласна енергопостачальна компанія», питання щодо платіжно-розрахункових методик із споживачами та строків оплати за використання електроенергії тощо.

Юрій Гусєв у ході обговорення наголосив, що держава повинна створювати всі умови для комфортної роботи бізнесу, тому є сенс створити систему, яка буде постійно супроводжувати підприємців у вирішенні нагальних проблем і врегулюванні юридичних питань.

«Потрібно створити «гарячу» телефонну лінію для підприємців – консьєрж-сервіс на кшталт банківських, завдяки якому підприємець будь-коли може звернутися з будь-яким питанням у веденні власного бізнесу. Це має бути спільний проект облдержадміністрації та ради підприємців», - запропонував Юрій Гусєв.

Така ідея отримала позитивний відгук серед присутніх на нараді. У свою чергу підприємці запитали у голови ОДА, чим можуть допомогти зі свого боку.

Юрій Гусєв без вагань відповів: «Є три напрямки, які б задовольнили обласну владу у діяльності місцевих приватних підприємців: своєчасна й правильна сплата податків, створення нових робочих місць для людей та сприяння у зміні старої системи взаємодії бізнесу з органами влади. Тільки так ми разом зможемо розвивати регіональний бізнес і збільшувати обласний та місцеві бюджети».

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter