Війна завжди болітиме учасникам ООС. Коли збираються ветерани – постійно пригадують побратимів, вшановують пам`ять загиблих.

У День пам’яті захисників, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність країни в районному краєзнавчому музеї відбулася зустріч захисників Вітчизни, які брали участь у боях на сході країни. До них приєдналися завідувачі секторів РДА: культури – Людмила Ліновська, правового забезпечення та взаємодії з правовими органами – Дмитро Старушкевич, архівного – Ольга Матвієнко.

В ході зустрічі директор комунального закладу «Нововоронцовська центральна районна бібліотека» Любов Лукіна виступила з інформаційним повідомленням, бібліотекар Людмила Куковінець прочитала авторський вірш «Сльози матері», директор музею Валентина Тартиця познайомила присутніх з експозицією, що містить експонати із зони бойових дій.

На діючій виставці-реквієм «Мужність, трагедія, пам`ять…» серед іншої літератури була представлена книга М. Жирохова «Савур могила» , на якій земляки – учасники тих подій з власної ініціативи залишили свої автографи.

До музейного фонду ветерани АТО Дмитро Старушкевич та Василь Чулей передали військову форму зразка 2015 року та особистий шеврон.

Нововоронцовська ЦРБ (biblionovoron.blogspot.com)

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter