Погожого вересневого дня ветерани районної торгівельної мережі зібрались на звітно-виборчі збори. Розмова була досить зворушливою, відвертою і цікавою.

Адже мова йшла про форми й методи спілкування з понад 50-ми особами, які по 30-40 років невтомно працювали на підприємствах торгівлі, вивчали і забезпечували попит усіх мешканців району на товари першої необхідності та дефіцитні.

При цьому не тільки сумлінно виконували свої функціональні обов’язки, а й проявляли гуманність, доброту та милосердя до всіх, із ким спілкувались. Про це зворушливо говорили активісти Т.Є. Кривощея, Н.М. Басалик, В.І. Колєснік, М.М. Шептал, Т.І. Горбушко та інші. Таку зацікавленість у душевній розмові посилювало те, що в ході проведення зборів усі учасники мали змогу посмакувати запашним чаєм та солодощами.

Звичайно, головна увага була звернута на обговорення звітної доповіді голови первинної ветеранської організації В.М. Баранова, в якій виважено йшлося про проведену різнобічну роботу з людьми поважного віку: відвідування хворих на дому, надання матеріальної допомоги, вітання ювілярів, залучення активістів до участі у наведенні порядку у громадських місцях тощо.

Ключовим питанням у роботі організації, як підкреслив доповідач, було, є і залишається проведення всіх заходів спрямованих на те, щоб не залишити жодної літньої людини зі своїми життєвими проблемами один на один.

Усі виступаючі позитивно оцінили діяльність голови організації В.М. Баранова і запропонували в подальшому продовжувати творчо удосконалювати, форми і методи роботи первинки.

У роботі зборів взяла участь теперішній керівник трудового колективу Л.Г. Михайлова, яка щиро подякувала всім ветеранам за плідну працю, підкреслила, що їх життєвий досвід вдало використовується нинішніми працівниками і запевнила, що завжди підтримувала ветеранську організацію, такаж надійна підтримка буде і в майбутньому.

Одностайнім голосуванням головою первинної ветеранської організації було обрано В.М. Баранова, заступником Н.М. Басалик та схвалено основні положення перспективного плану роботи організації на поточний період.

Голова районної ради ветеранів, Почесний ветеран України Р.О. Клочанюк.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter