Раз у два роки проходить спартакіада серед збірних команд членів Профспілки працівників освіти і науки України Херсонської області. Освітяни Нововоронцовщини завжди беруть участь у цих змаганнях, тому і цього року зібрали команду і вирішили випробувати свої сили та вміння.

Упродовж трьох днів 05.09.- 07.09.2019р. на базі ДС «Чайка» смт. Лазурне Скадовського району проходили змагання у традиційних для освітян спартакіад видів спорту – із загально-фізичної підготовки: настільний теніс, волейбол, міні-футбол, шашки, перетягування канату. Прибуло до Скадовська 20 команд учасників, щоб здобути призові місця необхідно було дуже добре попрацювати.

Традиційно учасників Спартакіади вітали директор Департаменту освіти, науки та молоді Херсонської обласної державної адміністрації Є.А.Криницький, голова облорганізації Профспілки працівників освіти і науки України Л.В.Кучерява, начальник Херсонського обласного відділення КФВС МОН України Ю.Б.Кан.

Відпочили душею, попрацювали тілом, так можна охарактеризувати наш настрій під час змагань. Кожен випробував свої сили , придбав нових знайомих, подихав морським повітрям. Команда нововоронцовців зайняли третє місце у змаганні із загальної - фізичної підготовки, тому отримали грамоти та медалі. Четверте місце з волейболу вибороли Олена Лачина та Олександр Сачук, а також отримали перше місце глядацьких симпатій. Непогані результати були і у інших видах спорту. Загальнокомандне 7 місце додалося до п’єдесталу перемог освітян Нововоронцовщини. Хтось скаже - слабо. А для всіх нас - це було дуже круто і ми будемо намагатися підніматися сходинками успіху до вищих висот.

Спартакіада педагогічних працівників – чудовий приклад того, що жити яскравим насиченим життям, наповненим новими подіями й звершеннями, перемогами гідний кожен! Заняття спортом допомагають людині змінити уявлення про себе. Завдяки регулярній фізичній активності людина стає впевненiшою в собі, зібранішою, «приводить до ладу» стосунки з іншими людьми. І пам’ятайте: почати займатися спортом ніколи не пізно. Головне — бажання робити це регулярно.

І.Ф. Силютіна, учасниця змагань

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter