Нововоронцовське відділення поліції проводить на території Нововоронцовського району місячник добровільної здачі зброї, боєприпасів, вибухових матеріалів у період з 01 по 31 жовтня 2019р.

Нагадуємо, що відповідно до ч.І. ст. 263 Кримінального кодексу України «Носіння, зберігання, придбання, виготовлення, ремонт, передача чи збування вогнепальної зброї, бойових припасів, вибухових речовин або вибухових пристроїв без передбаченого законом дозволу» порушники караються позбавленням волі на строк від трьох до семи років.

У період місячника добровільної здачі зброї, громадяни, які добровільно звернуться до поліції з метою здачі зброї, боєприпасів, вибухових матеріалів та спеціальних засобів, що зберігаються ними незаконно, у відповідності до ч. З ст. 263 Кримінального кодексу України звільняються від кримінальної чи адміністративної відповідальності.

Отож, шановні жителі Нововоронцовського району! Якщо ви маєте незареєстровану вогнепальну зброю, боєприпаси, вибухові матеріали та спеціальні засоби, то в період проведення місячника добровільної здачі зброї, вам слід звернутися до Нововоронцовського відділення поліції із заявою чи повідомленням, або зателефонуйте за номером 0981036716.

З питань здачі зброї, спецзасобів, боєприпасів та вибухових речовин, а також придбання чи реєстрації зброї, та спецзасобів звертайтеся в службу дозвільної системи Нововоронцовського відділення поліції.

Інспектор з КОЗ у СДС Нововоронцовського відділення поліції Бериславського відділу поліції ГУНП в Херсонській області лейтенант поліції Вадим ГОЛУБЕЦЬ

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter