Щасливою людина почуває себе, коли вона потрібна іншим, коли веде активний спосіб життя, коли приносить користь оточуючим, суспільству. Саме такими хочуть залишатись після виходу на заслужений відпочинок ті, хто віддавав себе роботі, створював матеріальні блага.

Саме це стало предметом обговорення та аналізу на звітно-виборних зборах ветеранів- держслужбовців, що відбулися напередодні дня людей поважного віку. Створена організація 10 років тому, тож нині — ювілей! Очолює її всі ці роки Васютіна Валентина Миколаївна. Ініціатор, ентузіаст, людина досвідчена, небайдужа, відповідальна., добре знає трудовий та життєвий шлях кожного пенсіонера, його труднощі і турботи. Тому й організація, до якої входить 50 чоловік, багато робить добра для своїх членів .Тісно співпрацюємо з районною та селищною ветеранськими організаціями (Клочанюк Р.О., Макаричева Т.В.), Виділено кабінет, для ефективності роботи фонд Ігоря Колихаєва подарував комп’ютер. Члени президії Гусинська Н.В., Задерій М.Т., Чумаченко О.П., Кузьменко А.К., Бабець О.Й., Жмурський В.І., Крепчук О.В., Макаричева Т.В., Шаповал Г.В. регулярно проводять засідання, де вирішуються нагальні питання умов життя ветеранів: розмір пенсій, комунальні тарифи, ціни на продукти харчування та ритуальні послуги, санітарний стан селища. Нам назустріч завжди йдуть голови райдержадміністрації Тітаренко В.П., селищної ради Марчук В.В., райкому профспілок працівників держустанов Бриж О. Р. Вони охоче відгукуються на запрошення про зустріч. Завдяки розумінню ними проблем і бажанню їх вирішити, відновлено рух автобуса по селищу, здійснюється щомісяця підвіз до цвинтаря для наведення порядку. А ще члени нашої організації повернулися в профспілку працівників держустанов. Тепер у нас є можливість за помірні кошти придбати путівки внукам у табір ім. Гагаріна в м. Скадовську. А в цьому році там відпочити мали змогу і всі бажаючі ветерани з членами своїх сімей. За це велика вдячність Бриж О.Р. і Татариновій Л.Г. – голові обласної організації державних установ України.

Ми були ініціаторами вітань своїх однодумців у районній газеті, саме цим дякуємо людям, які чесно і самовіддано трудилися в різних галузях для процвітання нашого району Цим займаються члени редколегії Гладиш В.В. та Цибанова С.М.

Постійно тримають у курсі справ своїх колег сумлінні десятники Петрушенко Н.А., Гончарова В.П., Дьяченко В.П., Галушко Т.К., Задерій М.Т. Незамінними десятиріччя є справжні професіонали своєї справи бухгалтер Мільчуцька А.П., голова ревкомісії Галушко Т.К., секретар Чумаченко О.П.

Усі ветерани держслужбовці бажають ровесникам здоров’я, радісних, щасливих, спокійних днів, сонячного, мирного неба!

Шановні ветерани праці! Не замикаймося наодинці зі своїми негараздами! Не шкодуймо свого досвіду! Відгукнімось на добрі справи, будьмо потрібними, не стіймо в стороні від цікавої сучасності. Зробимо своє життя повноцінним і насиченим. Продовжуйте творити добро для людей і воно повернеться вам сторицею!

  

  

В. Гладиш, член президії первинної організації ветеранів дерслужбовців.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter