На минулому тижні поштарка, яка завжди приносить редакційну кореспонденцію, вручила мені три рекомендовані листи. Коли адресатами виявились Генеральна прокуратура України та Національне агентство з питань запобігання корупції, я не була здивована. А все тому, що на той час вже знала, що хтось, прикриваючись моїм іменем і посадою, виписує фейкові звернення до Президента України, Генерального прокурора та голови Херсонської ОДА.

За два тижні до отримання цих листів, мала можливість ознайомитися з копією того самого злощасного тексту, нібито написаного мною. Цю копію мені надали у Херсонській ОДА.

І от не зрозуміло, хто ж насолив невідомому – я чи діючий селищний голова?!

Невже Ви, шановний громадянине Ікс, побоялися відкрити своє істинне обличчя, пишучи подібне звернення, і не кудись там, а до Офісу Президента України та Генеральної прокуратури? Чи, може, плануючи свій підступний задум, вирішили, що журналістові повірять швидше, ніж Вам?

Хіба ж у Президента України, генпрокурора та голови ХОДА нема інших, більш важливих справ?

Отже, у тексті того звернення невідомі (чи все ж відомі?) особи, надають недостовірну інформацію про розкрадання та розтрату бюджетних коштів селищним головою Володимиром Марчуком, колишнім очільником області Андрієм Гордєєвим та директором Департаменту архітектури та будівництва ХОДА Олександром Руснаком. Мій двійник, «свідомий громадянин», чи як його ще назвати, пише, що вищезгадані люди безпідставно перерахували 1,5 мільйона гривень на «Капітальний ремонт проїзної частини» вул. Чкалова (від вул. Гагаріна до вул. Щасливої), а ремонтні роботи досі ніхто не провів. Достовірність інформації аргументують проведенням журналістського розслідування. Дивина! Адже я жодного розслідування не проводила та й, чесно кажучи, не збиралася.

Привертає увагу, зокрема і те, як старанно загадковий автор відстоює думку, що селищна рада підло здійснила співфінансування проєкту без відома Нововоронцовської районної ради.

Сумно, що опоненти мають таке сильне бажання дискредитувати не тільки людей, ба й програми розвитку селища. Невже Вам, шановні підроблювачі підписів, є діло лише до власних амбіцій? Хіба ж Вам зовсім байдуже майбутнє Нововоронцовки, і в гонитві за своєю метою Ви готові йти навіть по головах односельців? Зрозумійте, пишучи нісенітниці, прикриваючись моїм іменем і посадою, Ви виступаєте не проти мене чи проти очільників селища, області. Ви, в першу чергу, йдете супроти громади Нововоронцовки.

І знаєте, що найсумніше? Доки я відчайдушно займаюся відписуванням відповідей у всі інстанції, відстоюючи свою правоту та гідність, справжній автор «нібито правдивої» інформації, тим часом, спокійненько собі вітається зі мною при зустрічі, впевнений, що його не виявлять.

А що ж буде далі? Чи не почнете Ви так само, найбридкішими способами, підставляти нашого незмінного мецената, народного депутата України, і просто людину, якій не байдуже доля нашого краю, Ігоря Колихаєва…

Якщо продовжуватимуть такі «совісні» нововоронцовці ставити підніжку всім, хто хоч щось береться робити у нашому містечку, то скоро нікому з благодійників і діла не буде до Новововоронцовки.

Впевнена, що декому вже слід припинити займатися марною писаниною, і, знявши маску таємничості, зробити хоч щось корисне для нашої малої батьківщини.

Бо ж якщо ми хочемо, щоб Нововоронцовка квітнула і розвивалась, то треба починати з себе.

Ірина Кошарська

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter