Голова Херсонської обласної державної адміністрації Юрій Гусєв доручив розібратися в ситуації з масовою загибеллю риби в Дніпрі в районі морського торгового порту. Про це він повідомив в Facebook.

3 листопада працівники Херсонського рибоохоронної патруля зафіксували факт масової загибелі водних біоресурсів у Піщаному кар'єрі Херсонського торгового морського порту, в акваторії Дніпровсько-Бузького лиману Голопристанського району Херсонської області.

Голова облдержадміністрації Юрій Гусєв дав доручення заступнику Сергій Козир спільно з Департаментом екології Херсонська обласна державна адміністрація із залученням природоохоронних й правоохоронних органів області невідкладно розібратись у даній ситуації.

Юрій Гусєв наголосив, що винних у морі риби на Херсонщині буде притягнуто до відповідальності задля унеможливлення подібних ситуацій у майбутньому.

"У нашій області все має бути по закону і закон повинен бути один для всіх", - відзначив очільник області.

Лише за візуальною оцінкою, втрачено майже 2 мільйони екземплярів водних біоресурсів: таран, плоскирка, судак, короп. За попередніми висновками, причиною загибелі риби стали днопоглиблювальні роботи, а саме видобуток піску, внаслідок якого було пошкоджено рельєф дна, що містить токсичний сірководень, який, в свою чергу, спричинив масове отруєння риби.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter